Yleiskatsaus

Tervetuloa

Rekisteröitymällä keskustelualueelle voit tutustua yhteisön jäseniin, sekä etsiä peliseuraa tai vaikkapa hakea eri klaaneihin!

Liity mukaan!

-DX- III Mademapit perjantaikisa

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 23.8 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata täällä http://kalassa.net/keskustelut/index.php?topic=28755.0 ja tietenkin pelikaistalla


Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
 
Viimeksi muokattu:

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
Pelipäivä: Perjantai 23.08.2019
6 kierrosta pelattu

Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain


Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.MDTOKFIN604,7,4,4,2,1
2.Mice73 (FPT)506,8,2,1,3
3.Mario421,5,1,11,14,9
4.EL-ReinoAamunkajon RatsastajatMEK422,2,11,5,6,12
5.VIIMASKFIN3511,10,15,1,10,2
6.ED (C)TOKFIN297,17,6,3,13,7
7.Laineen ReiskaISKTR2516,3,10,8,11,8
8.MastoFIN245,9,2,16
9.Kala-ukko (C)SKFIN2413,6,5,4
10.MarkkuKiki2412,15,5,6,8,11
11.IsotöröISKTRFIN193,11,13,7
12.Juku6.1 (A)SKFIN1814,16,8,12,9,5
13.Pyykkönen163,7
14.Pauhuava KattilaFIN1610,4,9
15.exte (A)Kiki164,6
16.Pauhu(A)Team TylsäkairaFIN14-,1,13,-
17.Jussi (TA2)FIN103
18.KalaKettuTOKFIN619,7
19.keijo58
20.jaska jokunenFIN49
21.KetturiFIN49,13
22.JAZZ310
23.lihapullakastike310
24.vellu [FIN]117,18,12
25.Valkusfishing.perm.ruRUS112
26.WikkeFIN118,12
27.RakvorsisFIN0-
28.Heikki SilvennoinenFIN0-
29.spinnerUA0-
30.HerneRokka Mauri0-
31.punttimies0-,-
32.Antti.k0-,-
33.Ansku-Sofia0-
34.007 lv0-,-
35.Pirozhok0-
36.Lassi91FIN0-
37.Aivars0-
38.TUKE NUKEMSKFIN0-
39.jokkezz0-
40.Acerzander0-,-,-
41.jyrka2X-FactorEST0-
42.pakkeli0-
43.AppuraArtsi0-
44.Silviana87
 

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 30.8 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
 
Viimeksi muokattu:

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
Pelipäivä: Perjantai 30.08.2019
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.MarkkuKiki4910,7,5,7,1,2
2.Pauhu(A)Team TylsäkairaFIN332,17,8,5,14,6
3.Minttukaakao311,6,-,4,14
4.KetturiFIN313,7,1
5.EL-ReinoAamunkajon RatsastajatMEK2813,19,3,2,10,10
6.tommikFIN277,10,5,3
7.Mario273,11,6,13,5
8.IsotöröISKTRFIN2611,16,4,1,12,13
9.Miisu 67FIN2517,2,16,11,3
10.wydras255,8,2
11.Mice73 (FPT)239,1,17,9,17
12.LD50-FINTSKFIN239,1,8
13.Sepe VaariTeam Tylsäkaira194,12,8,-,9
14.Simppu SinikkaTeam Tylsäkaira182,7
15.Juku6.1 (A)SKFIN1810,6,6,19
16.Yks pehmeimmist ikinTeam TylsäkairaFIN173,14,8,11
17.ED (C)TOKFIN1614,5,9,9
18.Jussi (TA2)FIN124,11,12
19.TössöPIPO94
20.PiikkimonniFIN94
21.KaaleppiSF76,18
22.vellu [FIN]77,20,18,12
23.KilohauliTOKFIN58
24.POPPER EST310,-,-
25.Rupciks218,14,11,15
26.UpciderISKTRFIN112,15,13
27.Fieldman Mike120,12
28.VIIMASKFIN016,21,15,13,-,18
29.Roope015,-
30.TUKE NUKEMSKFIN019,13,-,-,16
31.MadMike0-
32.sasa090-
33.mak0-
34.ElmoPilkittäjätFIN0-
35.LennonjohtoTeam LennonjohtoFIN0-
36.Antti.k0-,-,-
37.TammineFIN0-
38.JarskaTeam LennonjohtoFIN0-
39.igor62rus0-,-
40.Varimets-EST-0-,-
41.ekspertErkki0-
42.aramis rum (A)X-FactorEST015
43.Val-Le016
44.WekeFIN022,19
45.Kenny020

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.KuopionlahtiMinttukaakaoMade5513
2.UllavanjärviMice73 (FPT)Made2417
3.SaarijärviJuku6.1 (A)Made2108
4.HaukilahtiPauhu(A)Made1302
5.Siika-valkeinenMiisu 67Made3574
6.KuopionlahtiKetturiMade3242
 
Viimeksi muokattu:

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 6.9 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
 

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
Pelipäivä: Perjantai 06.09.2019
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain

Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.Mario463,9,13,5,4,1
2.EL-ReinoAamunkajon RatsastajatMEK4518,11,1,2,6,5
3.UpciderISKTRFIN422,2,2,9,12
4.Kala-ukko (C)SKFIN345,1,14,6,17,8
5.tommikFIN2923,3,18,3,5
6.ED (C)TOKFIN2824,7,3,14,2,16
7.IsotöröISKTRFIN2522,20,4,7,3
8.LD50-FINTSKFIN234,1
9.KetturiFIN229,1,9
10.Trangia1819,4,10,11,9
11.Pauhuava Kattila(Tiimiä vailla)FIN188,5,8
12.GulpITA141
13.Juku6.1 (A)SKFIN1421,17,17,8,4
14.Arx7 (C)X-FactorEST122
15.wydras1117,12,19,17,3
16.Nixon1110,16,6
17.TUKE NUKEMSKFIN1120,8,9,16,18,11
18.Jussi (TA2)SKFIN1012,10,7
19.Mice73 (FPT)913,23,4,15,17
20.vellu [FIN]911,6
21.AnakondaTOKFIN916,10,7
22.Sälli85
23.JoniiiiiWM76
24.Nuuskamuikku76
25.PiikkimonniFIN67,19
26.Pyykkönen67,13
27.konnanpuoliso521,8
28.punttimies411,11
29.jaa-a jaa310,16
30.MarjaSKFIN319,10
31.KertavedollaFIN1-,12
32.PirkkoSKFIN112
33.*Memmu*(A)PIPOFIN112,14
34.Pauhu(A)Team TylsäkairaFIN025,-
35.Laineen ReiskaISKTR015,15,13,-
36.Aivars0-,-
37.KaitsuSKFIN0-,-
38.sebastianPL0-
39.SergoRUS0-
40.Tikepoika0-
41.Jacek320-
42.pantteri0-
43.Sepe VaariTeam Tylsäkaira0-
44.TexMex0-
45.bobokiisken kiskojatFIN0-,-
46.hanne013
47.Simppu SinikkaTeam Tylsäkaira0-,13
48.MiinaFIN014
49.VIIMASKFIN014,18,16,15,14,15
50.ToveFIN015,22

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.LinlonlahtiUpciderMade1595
2.VuonteleEL-ReinoMade4103
3.JormuanlahtiNixonMade2512
4.Koivusaaren matalikkoEL-ReinoMade3746
5.UllavanjärvitommikMade2849
6.SaarijärviMarioMade2180
 
Viimeksi muokattu:

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 13.9 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
Muokkaa viestiä
 

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
Pelipäivä: Perjantai 13.09.2019
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain

Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.Nixon512,5,8,2,13,1
2.Leikolan OsmoStandUp501,17,5,1,7,6
3.EL-ReinoAamunkajon RatsastajatMEK345,16,3,12,1,15
4.pantteri346,14,9,3,8,5
5.Unto PoskipartaSF273,1,16,11,16,17
6.Kala-ukko (C)SKFIN279,11,11,10,3,7
7.Mice73 (FPT)241,7,19,9
8.MarioFIN2311,12,14,5,11,3
9.T.NäsäFIN2114,2,22,15,20,4
10.wydras2010,8,2
11.ElovenaRSSFI184,6,17,12
12.ED (C)TOKFIN164,15,18,13,6
13.tommikFIN132
14.vellu [FIN]138,13,6
15.Juku6.1 (A)SKFIN122,18
16.Pyykkönen113,12
17.PirkkoSKFIN115,10
18.Trangia914,4
19.Waldi PL94
20.Rupciks9-,21,23,4,18
21.Sepe VaariTeam Tylsäkaira9-,21,8,9,16
22.total76
23.UpciderISKTRFIN7-,7,16,12
24.Tupaukko613,7,19,15,13
25.jäppinenSKFIN67,18
26.EikkaSKFIN5-,8
27.Pauhu(A)Team TylsäkairaFIN415,9,15,17,22
28.kalaämmäTeam TylsäkairaFIN420,19,9
29.Zanis lt310
30.IpeKRONOS310
31.MarkkuKiki310
32.Jacek Chelm PLPL211
33.Laineen ReiskaISKTR112
34.VIIMASKFIN020,-
35.spinnerUA0-
36.mereFIN0-
37.kuopiolainen0-
38.Epi (A)TOKFIN013
39.Yks pehmeimmist ikinTeam TylsäkairaFIN020,14,14
40.KuKaPIPOFIN016
41.WekeFIN0-,-,17
42.Jari PekkaTeam HurrikaaniFIN017
43.ISAENNX-FactorEST018
44.Darius019
45.LEM021

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.JormuanlahtiLeikolan OsmoMade2459
2.Venetjoen tekojärviUnto PoskipartaMade2856
3.Kuopionlahtivellu [FIN]Made3240
4.KuopionlahtiElovenaMade2736
5.UllavanjärviEL-ReinoMade2926
6.VuonteletommikMade3793
 
Viimeksi muokattu:

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 20.9 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
 

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
Pelipäivä: Perjantai 20.09.2019
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain

Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.T.NäsäFIN5012,3,1,1,12,5
2.ED (C)TOKFIN431,12,5,14,5,2
3.Nixon385,8,11,8,2,7
4.Morrimöykky376,5,2,6,10
5.Pauhu(A)Team TylsäkairaFIN357,9,7,9,-,1
6.Kala-ukko (C)SKFIN3014,6,2,3,14,12
7.EL-ReinoAamunkajon RatsastajatMEK284,11,15,22,1,11
8.jäppinenSKFIN28-,1,3,18,9
9.MarioFIN2411,7,16,12,7,4
10.TUNARIFIN223,2
11.Aleks. Ural. Berezniki.164,6
12.aina kolmasFIN152,23,10
13.Pyykkönen154,7
14.TUKE NUKEMSKFIN1513,21,6,5,16,19
15.miankaYOL138,13,8,17,10,14
16.PiikkimonniFIN10-,3
17.Make64FIN103
18.wydras1018,4
19.FiskarsSKFIN919,19,13,-,4,18
20.Simppu SinikkaTeam Tylsäkaira719,6,-,16
21.Juku6.1 (A)SKFIN620,15,17,19,8,17
22.EikkaSKFIN5-,8
23.Yks pehmeimmist ikinTeam TylsäkairaFIN49,17,-,-,-
24.TössöPIPO416,14,9
25.Jope421,17,9
26.ImmX-FactorEST310
27.Waldi PL325,10
28.Jari PekkaTeam HurrikaaniFIN310
29.ElovenaRSSFI215,11,13
30.ISAENNX-FactorEST211
31.Sepe VaariTeam Tylsäkaira112,20,-,15
32.WekeFIN0-
33.Jarppa61FIN0-,-,-
34.mereFIN0-
35.KOK89RUS0-
36.JarskiFIN0-
37.Uudo (A)BoB0-
38.Arx7 (C)X-FactorEST023,13
39.UpciderISKTRFIN013
40.jarek 66PSPPL014
41.MarkkuKiki015,16
42.VIIMASKFIN017,22,18,15
43.jaa-a jaa022,24,20,16
44.jaska jokunenFIN018
45.SohjokauhaTeam Tylsäkaira020
46.Laineen ReiskaISKTR021
47.TARJATeam Hurrikaani023
48.Sanna=) (A)SKFIN024
49.JussuFIN026
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat

PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.UllavanjärviEL-ReinoMade2188
2.SaarijärviT.NäsäMade3468
3.VuontelewydrasMade3611
4.Siika-valkeinenT.NäsäMade2638
5.JormuanlahtiJuku6.1 (A)Made1788
6.Venetjoen tekojärviPauhu(A)Made6463
 
Viimeksi muokattu:

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 27.9 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
 

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
Pelipäivä: Perjantai 27.09.2019
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain

Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.T.NäsäFIN539,5,2,11,2,1
2.Unto PoskipartaSF466,13,3,5,4,2
3.TROSTDEU3610,3,8,4,14,4
4.EL-ReinoAamunkajon RatsastajatMEK343,17,12,15,1,5
5.MarioFIN344,14,13,3,3,8
6.Turuu mongol301,1
7.Pauhu(A)Team TylsäkairaFIN2715,6,9,6,11,6
8.ED (C)TOKFIN25-,10,4,2,12
9.latariFIN242,2,14
10.ElovenaRSSFI245,9,18,7,7
11.Acerzander221,6,-
12.jäppinenSKFIN196,9,5,-
13.Leikolan OsmoStandUp1810,12,10,3
14.LD50-FINTSKFIN188,4,13,9
15.TUKE NUKEMSKFIN1514,12,1
16.Trangia1511,5,8,17
17.Nixon127,7
18.Kuntti97,14,15,10
19.Sulkka7-,10,9
20.Epi (A)TOKFIN67,-
21.VIIMASKFIN68,12
22.MarkkuKiki58,-
23.Jarppa61FIN2-,-,11
24.Alex211
25.pantteri211
26.Yks pehmeimmist ikinTeam TylsäkairaFIN112,16
27.#LooraTeam Tylsäkaira0-
28.MetzgarNOR0-
29.Olliherra0-
30.Otlaf0-
31.KramerFIN0-
32.martzaFIN0-
33.Velmua FIN0-
34.SergoRUS0-
35.Samppa0-
36.mereFIN0-
37.VAS013
38.-sla-TKNFIN016,13
39.velipuolikuu015
40.EikkaSKFIN0-,15
41.NatoTaimen (C)TKNFIN016,17
42.Make64FIN016
43.WekeFIN017
44.Big Papi Heinonem0-,19,18
45.Big Daddy HeinonenTeam MondeoFIN018
46.ptmies019
47.nuutti22020
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat

PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.LinlonlahtiTuruu mongolMade2507
2.KuikansalmiTuruu mongolMade2023
3.VuonteleT.NäsäMade4081
4.Koivusaaren matalikkoAcerzanderMade3237
5.KuopionlahtiEL-ReinoMade3828
6.UllavanjärviLeikolan OsmoMade1795
 
Viimeksi muokattu:

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 4.10alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10108

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
 
Viimeksi muokattu:

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
Pelipäivä: Perjantai 04.10.2019 Pelattuja kierroksia: 6 Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.Kala-ukko (C)SKFIN565,3,2,16,1,2
2.MarioFIN397,2,9,3,12,8
3.wydras363,5,12,1,10
4.KivenäKengässäHiertävätJatsaritFIN3318,8,1,8,16,4
5.pantteri3212,15,5,2,17,3
6.Morrimöykky314,5,1
7.AnakondaTOKFIN311,13,4,5,13
8.Yks pehmeimmist ikinTeam TylsäkairaFIN276,17,6,2
9.BOSTONNRGRUS262,1
10.ED (C)TOKFIN2515,4,11,4,8
11.Vetonaru2223,6,7,11,18,7
12.Leikolan OsmoStandUp2114,9,13,4,6
13.TUKE NUKEMSKFIN17-,10,10,6,9
14.Nixon1410,12,3
15.SohjokauhaTeam Tylsäkaira1416,9,3
16.VEIKKONENFIN138,16,14,6,15
17.Fieldman Mike1013,22,8,12,11,11
18.LEEPL85
19.Jarppa61FIN615,7
20.Tiikeri2(A)Team HurrikaaniFIN67
21.JigiFIN67
22.Tiina K417,9
23.TARJA49,21
24.ToveFIN310
25.Laineen ReiskaISKTR321,10
26.Pyykkönen211
27.Björnis (A)Team TylsäkairaFIN211,18
28.HP112
29.VIIMASKFIN022,17,-,14,14
30.MarkkuKiki016,-,-
31.R.I.O0-
32.hanneTKN0-
33.Januzi0-
34.Hassehest0-
35.Rupciks0-,-
36.mar-martini0-,-
37.Tarmo0-
38.TomasLTU013
39.SYDO_WESOLAPL019,13
40.vellu [FIN]017,14
41.Acerzander014
42.PekkaFIN0-,15
43.UpciderISKTRFIN019
44.Pauhu(A)Team TylsäkairaFIN024,20
45.T2(cm)Team HurrikaaniHU020
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.VuonteleVEIKKONENMade3442
2.JormuanlahtiMarioMade2531
3.Koivusaaren matalikkoYks pehmeimmist ikinMade2783
4.UllavanjärvipantteriMade2478
5.SaarijärviLeikolan OsmoMade1880
6.VuonteleVetonaruMade4532
 
Viimeksi muokattu:

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 11.10 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10126

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
 
Viimeksi muokattu:

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
Pelipäivä: Perjantai 11.10.2019 Pelattuja kierroksia: 6 Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.Kala-ukko (C)SKFIN601,2,9,2,2,8
2.SohjokauhaTeam Tylsäkaira4916,1,2,6,11,1
3.vellu [FIN]395,8,13,16,1,3
4.Nixon3214,4,14,1,8,10
5.MarioFIN292,3,16,13,7,12
6.Laineen ReiskaISKTR287,11,5,9,5
7.ED (C)TOKFIN25-,1,5,10
8.Pauhu(A)Team TylsäkairaFIN246,5,11,8,-,11
9.UpciderISKTRFIN217,17,6,5
10.Rupciks2021,15,15,3,4
11.Trangia1910,12,3,12,9
12.GermanRUS186,11,4
13.EL-ReinoAamunkajon RatsastajatMEK1615,6,17,4
14.Morrimöykky143,9,23,13
15.TUKE NUKEMSKFIN1320,4,20,-,9
16.KOK89RUS122
17.LafayetteFIN124,17,10
18.Turuu mongol118,7
19.*Memmu*(A)PIPOFIN103
20.VIIMASKFIN812,16,20,19,-,6
21.Jarppa61FIN67
22.Juku6.1 {A}SKFIN67
23.ZarsSkuju ZiepesLV58
24.Fieldman Mike49,15
25.Qvest_47310
26.-sla-TKNFIN310,14
27.ElovenaRSSFI211,14
28.SYDO_WESOLAPL112
29.SamiliFIN118
30.NatoTaimen (C)TKNFIN019,-
31.JaapeeFIN0-,-
32.PahaKuikka0-
33.4SV0-
34.M50RUS0-
35.PekkaFIN0-
36.Pelaaja0-
37.grönis0-
38.RusAlko0-
39.Sepe VaariTeam Tylsäkaira0-
40.LennonjohtoTeam LennonjohtoFIN013
41.hanneTKN013
42.Waldi0-,18,14
43.Yks pehmeimmist ikinTeam TylsäkairaFIN015
44.KKPLTU017
45.EikkaSKFIN018
46.BB-35 (EPWOBO)RUS018
47.Korpipuro019
48.BARNAUL019
49.JarskaTeam LennonjohtoFIN020
50.Atomi Kasiainen021
51.vastarannankiiski022
52.Simppu SinikkaTeam Tylsäkaira022
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.VuonteleKala-ukko (C)Made4107
2.SaarijärviSamiliMade1895
3.Ullavanjärvivellu [FIN]Made1717
4.KuopionlahtiNixonMade4844
5.HaukilahtiRupciksMade1377
6.Venetjoen tekojärvivellu [FIN]Made4438
 
Viimeksi muokattu:
Ylös Bottom