Yleiskatsaus

Tervetuloa

Rekisteröitymällä keskustelualueelle voit tutustua yhteisön jäseniin, sekä etsiä peliseuraa tai vaikkapa hakea eri klaaneihin!

Liity mukaan!

Mademaraton

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
Morjes kaikille madepelaajille!

Taannoin on ollut kyselyä "Voisivatko kaikki mademapit olla samassa kisassa peräkkäin?"
Nyt sitten on. Kisa pelataan 5.10 la klo 15.00 alkaen ja Huom! -DX II:lla. Kisa pelataan ilman erillisiä taukoja, mutta 240 sek mappien välillä. Pistelasku 10, 9, 8 ... ja 1p isoin kala.

Toivottavasti Sinulla on tilaisuus osallistua.

-dx-
 

-DX-

Perehtynyt
Liittynyt
23/8/19
Viestit
19
Pelipäivä: Lauantai 05.10.2019 Pelattuja kierroksia: 14 Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.AnakondaTOKFIN942,12,12,4,6,2,3,4,3,5,2,1,1,7
2.Leikolan OsmoStandUp886,1,3,2,2,3,11,5,6,1,4,7,9,6
3.ED (C)TOKFIN874,7,11,5,7,12,2,7,2,2,1,2,4,3
4.Huli buli803,13,2,7,8,7,9,1,1,3,7,8,8,1
5.TROSTSWE721,8,1,6,5,5,8,3,7,13,16,5,3,9
6.*Memmu*(A)PIPOFIN706,9,15,1,1,6,8,9,4,6,10,2,2
7.KivenäKengässäHiertävätJatsaritFIN548,2,5,10,11,8,7,15,4,8,12,6,5,4
8.TössöPIPO475,4,6,1,13,6,4,6,10,14,13
9.TUKE NUKEMSKFIN30-,12,4,1,9,8,6,10
10.MarioFIN3011,3,8,13,9,10,5,10,5,12,8,17
11.IsotöröISKTRFIN262,13,7,3,16,6
12.ZarsSkuju ZiepesLV207,3,5
13.Kala-ukko (C)SKFIN174,9,3,11
14.Len (A)ATLANT83
15.LD50-FINTSKFIN89,9,7,14,16
16.Fieldman Mike813,10,10,12,10,9,10,14,9,11
17.LEEPL74
18.RepeaksFIN74
19.JigiFIN75,13,15
20.kalaämmäTeam TylsäkairaFIN77,8
21.AVGBalansirRUS65,14
22.spinnerUA38
23.Tiikeri2(A)Team HurrikaaniFIN29
24.fisu-misuFI216,9
25.TARJATeam Hurrikaani110,11
26.Laineen ReiskaISKTR111,15,12,14,10,14,13
27.Punainen kukkoKukkopilliFIN110
28.#LooraTeam Tylsäkaira015,-
29.Pauli.J.ETeam HurrikaaniFIN0-
30.Timo NFIN0-
31.olli-setä0-
32.zimnik0-,-
33.MökkösVeke0-
34.bobr mos.Alliance0-
35.Tafsefisker[NOR]0-
36.RUNCIS0-
37.Luunappi0-
38.JukkaFIN0-
39.Tuhopoltt4200-
40.AngrywiltsuFIN0-
41.KOK89RUS0-
42.Leo0-,-
43.HOLODILNIKRUS0-
44.Mars (C)Spp.ruT0-
45.TonnoFIN0-
46.Pekka p0-
47.Miimoli0-
48.Nicsteri (C)Team PullaLohi011
49.VIIMASKFIN011,15
50.T2(cm)HU011,11
51.Velallinen012
52.THE HUFIN012
53.Arska75PIPOFIN012,12
54.Petrovich - OMCK - 55Rus013
55.BARNAUL014
56.Daniel wuppertal015
57.-heikki-TKNFI017,16,17
58.SaPaRoTKNFIN016
59.MiikaEZ4UHFI016
60.Alex LepajoeTeamTillander017
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.HaapolahtiZarsMade1221
2.VuonteleJigiMade4191
3.HaukilahtiTROSTMade1318
4.LinlonlahtiZarsMade2621
5.Jormuanlahti*Memmu*(A)Made3755
6.Koivusaaren matalikko*Memmu*(A)Made1821
7.KuikansalmiTUKE NUKEMMade1517
8.KuopionlahtiTössöMade1932
9.SavilahtiHuli buliMade2251
10.LokkiluotoTUKE NUKEMMade3279
11.SaarijärviED (C)Made2334
12.Siika-valkeinenAnakondaMade2183
13.UllavanjärviAnakondaMade2388
14.Venetjoen tekojärviHuli buliMade4200
 
Viimeksi muokattu:
Ylös Bottom