-DX- III Mademapit perjantaikisa

-DX- III Mademapit perjantaikisa

Pelikaista.fi on moninpeleihin ja peliaiheiseen sisältöön keskittyvä peliyhteisö.

Palvelumme sisältävät peliseuraa ja yhteispelejä, keskustelua, pelaamista, sekä peliaiheisen sisällön luomista yhdessä jäsenten kanssa. Tervetuloa!

Liity nyt!
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 8.7 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi Madekikk
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
Kaikenlainen sotapropaganda on jyrkästi kielletty!
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 08.07.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.Kala-ukko (C)SKFIN1333,13,1,2,1,3
2.Pyykkönen1215,7,2,13,8,1
3.HeinähattuRSSFI1181,6,4,12,9,7
4.Seija11411,10,10,1,7,4
5.jäppinenSKFIN1022,14,5,3,5
6.Boogeyman1004,3,9,12,2
7.Mario977,12,6,5,3,-
8.Mummi709314,3,12,18,10,6
9.Tena 67SATAFIN829,13,10,11,5
10.White Snow816,5,11,14,13
11.Jari PekkaSATAFIN799,7,7,2
12.aramis rum(a)X-Factor794,2,16,4
13.MarjaSKFIN61-,17,4,14,8
14.Pesukarhu-FIN4913,8,8
15.Madekikk (A)MV4110,1
16.Ate388,6
17.Urheilukalastaja (A)MVFIN338,11
18.KuKaTSKFIN3116,14,17
19.SohvitätiFIN29-,15,19,15
20.jd62(ulvila)FI249,19
21.Tiikeri2F.G.A.2318,11
22.Punainenkukko216
23.Köpi79TorTuFIN1412
24.JigiFIN1115
25.Kuzmith 65 (RUS)SKIF1016
26.Wille0-
27.JaniTeam Hurrikaani0-

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.HaapolahtijäppinenMade1765
2.Jormuanlahtiaramis rum(a)Made2470
3.KuopionlahtiHeinähattuMade2380
4.VuontelePunainenkukkoMade2189
5.SaarijärviSeijaMade2363
6.Venetjoen tekojärviPyykkönenMade1992
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 15.7 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi Mice73
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
Kaikenlainen sotapropaganda on jyrkästi kielletty!
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 15.07.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.Seija1291,16,5,1,1,4
2.Mummi701279,1,2,6,10,1
3.Mario1254,3,9,3,5,7
4.ElovenaRSSFI11112,11,1,7,3,11
5.Pyykkönen1112,2,4,6,6
6.MarjaSKFIN10913,7,3,8,8,9
7.Boogeyman10811,13,6,2,7,10
8.Tena 67SATAFIN10415,6,7,10,9,5
9.Vaari1048,8,8,5,11,12
10.jd62(ulvila)FI8114,14,4,9,8
11.Harri PaananenSWE503,15,11
12.gsfd482,2
13.Markku454,3
14.Jari PekkaSATAFIN3810,4
15.ViliSATA355,12
16.PinturihaukkaYklatty339,10
17.miikaFIN287,17
18.jäppinenSKFIN225
19.Junnukka206
20.SarinaSKFI1610
21.Bocman PCRUS0-
22.TOLIA0-

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.JormuanlahtiHarri PaananenMade2479
2.LinlonlahtijäppinenMade3332
3.SavilahtiMarjaMade1717
4.Siika-valkeinenBoogeymanMade1879
5.Koivusaaren matalikkoSeijaMade2587
6.PeräjärviPyykkönenMade1536
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 22.7 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi Seija
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 22.07.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.Pyykkönen1276,3,10,2,3,5
2.aku ankka (A)Team HurrikaaniFIN1252,10,4,1,11,3
3.ElovenaRSSFI1165,2,8,9,9,7
4.Seija1094,5,7,12,13,6
5.Mario1088,16,2,3,6,14
6.JigiFIN10412,11,1,4,15,9
7.Markku9810,9,6,14,18,1
8.Boogeyman9215,1,17,6,22,4
9.MarjaSKFIN7316,4,12,20,19,12
10.RiittaMTSKFIN71-,9,11,2,11
11.jäppinenSKFIN6814,6,3,13
12.aramis rum(a)X-Factor6614,13,19,5,13
13.Mummi706317,5,10,10
14.jd62(ulvila)FI6017,7,14,15,17
15.Morrimöykky553,8,12
16.ROLLE(FIN)5416,8,2
17.jarek 66GROM.PL515,14,8
18.$T$F.G.A.4511,19,11,18
19.Jyrki84FIN41-,17,4,16
20.PikkumyyMVFIN3713,12,16
21.Tiikeri2F.G.A.3213,7
22.Tena 67SATAFIN3110,20,17
23.Harri PaananenSWE289,15,-
24.Fifi78 (A)K i W o KPL261
25.wolf251
26.JaniTeam Hurrikaani238,21
27.Junnukka197
28.Jari PekkaSATAFIN197
29.11115
30.LaksekongenNOR11-,15
31.voi_itkunyt_itkettää1016
32.IhmneaYt818
33.ERSH0-
34.SVP0-
35.Mars (C)Spp.ruT0-

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.LokkiluotoFifi78 (A)Made2965
2.Venetjoen tekojärviBoogeymanMade2733
3.KuikansalmiMummi70Made1122
4.UllavanjärviMarioMade2190
5.SaarijärviROLLE(FIN)Made2608
6.KuopionlahtiROLLE(FIN)Made2406
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 29.7 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi Mice73
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 29.07.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.JägermeisterTeam HurrikaaniFIN13811,3,2,1,1,1
2.jäppinenSKFIN1312,8,1,3,2,10
3.Pyykkönen1307,2,8,2,3,4
4.Boogeyman1161,4,5,11,8,11
5.KuKaTSKFIN1154,9,11,5,9,3
6.JigiFIN1143,1,4,5,5
7.Mummi701128,13,6,7,4,6
8.ElovenaRSSFI11114,5,9,10,6,2
9.MarjaSKFIN886,-,10,9,10,7
10.Mario7513,11,8,11,12
11.TenuTSKFIN569,10,3
12.Ate405,7
13.Marko (C)MVFIN407,6
14.White Snow346,12
15.FishKingFIN224
16.Anne..NOR197
17.jowisz5 (C)Red DragonsPL188
18.brunoTKN179
19.ViliSATA1610,-
20.AloxaBbcRUS1412
21.Muris1412
22.valdoo1313
23.Harri PaananenSWE1115
24.GR760-
25.andyfischerUFARUS0-
26.HAUGIAJU0-
27.JonzquFIN0-
28.Archa0-
29.*arsi*FIN0-
30.ERSH0-
31.SKIF0-
32.*DeD* .ru0-

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.VuonteleJigiMade2065
2.HaapolahtiJigiMade851
3.SaarijärvijäppinenMade2753
4.UllavanjärviMarko (C)Made3000
5.LokkiluotoElovenaMade1775
6.LinlonlahtiJägermeisterMade3310
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 5.8 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi Jägermeister
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 05.08.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.Allu.K (A)Team Hurrikaani1309,5,3,1,3,7
2.JigiFIN1206,2,1,14,11,2
3.Seija1203,12,2,2,7,10
4.Pyykkönen1185,10,7,9,2,5
5.Mario11515,6,8,4,8,1
6.ElovenaRSSFI1114,4,6,13,15,3
7.Mummi7010311,9,4,11,10,8
8.Vaari10216,1,11,8,14,4
9.aku ankka (A)Team HurrikaaniFIN968,7,5,10,4
10.Mice73 (FPT)9310,8,9,5,5
11.Tena 67SATAFIN6113,12,12,6
12.White Snow5718,10,6,13,-
13.*TumeTeam Hurrikaani4815,6,9
14.gsfd457,1
15.Harri PaananenSWE4213,11,12
16.RiittaMTSKFIN403,9
17.Urheilukalastaja (A)MVFIN381,13
18.KURP 62PL252,-,-
19.GekaRUS243
20.Dimon197,-
21.Jarppa61FIN1412
22.jäppinenSKFIN1214
23.Jari PekkaSATAFIN917
24.tammilehto4200-
25.TurisasKorsblänkSWE0-
26.Matuks [LTU]0-
27.taadu0-

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.JormuanlahtiKURP 62Made2194
2.PeräjärviGekaMade1422
3.UllavanjärviAllu.K (A)Made1768
4.KuopionlahtiAllu.K (A)Made1965
5.Venetjoen tekojärvigsfdMade3303
6.Koivusaaren matalikkoMarioMade1815
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 12.8 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi Allu.K
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 12.08.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.aku ankka (A)Team HurrikaaniFIN1287,2,8,1,1,9
2.TössöPIPO1226,5,6,2,10,6
3.Markku1203,4,4,13,9,3
4.Seija1188,10,13,4,2,1
5.Mario1115,13,7,3,13,4
6.Pyykkönen1049,9,5,10,8,11
7.ElovenaRSSFI10216,3,16,11,4,5
8.ViliSATA961,1,1,6
9.JigiFIN942,22,10,14,6,8
10.Boogeyman874,7,11,8,14
11.Mummi707412,15,5,12,12
12.Nevi (A)PIPO6913,17,12,16,3
13.Vaari6620,9,15,7,13
14.SohjokauhaTSK6215,18,2,7
15.Jari PekkaSATAFIN588,3,9
16.MarjaSKFIN54-,14,15,17,16,14
17.EikkaSKFIN3615,2
18.jäppinenSKFIN3610,6
19.Tiikeri2F.G.A.2918,5
20.taadu2517,10
21.lilaGROM.PLPL197
22.Olejik 22RUS1511
23.Morrimöykky1511
24.K.A.T.1511
25.Phatrik1512
26.JaniTeam Hurrikaani1412
27.nääsmän1214
28.Urheilukalastaja (A)MVFIN12-,14
29.jarek 66GROM.PL1115
30.ResupekkaYklatty1016
31.Kostia_60BLR719
32.karvonen521
33.ERSH0-,-
34.PionervozhatayLagerRUS0-
35.HoBu4oK0-
36.jaska jokunenFIN0-
37.Harri PaananenSWE0-,-
38.bozo0-
39.Vippu0-
40.dust0-,-
41.Masi0-
42.Samu0-

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.HaapolahtiViliMade1159
2.SaarijärviPhatrikMade2562
3.Venetjoen tekojärviBoogeymanMade1901
4.UllavanjärviTössöMade1965
5.PeräjärviElovenaMade1578
6.Siika-valkeinenEikkaMade2105
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 19.8 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi Mice73
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 19.08.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.ElovenaRSSFI1213,5,13,7,3,5
2.Pyykkönen11614,6,2,10,1,7
3.NorsuTKNFIN1147,10,1,11,10,4
4.Mario1142,16,10,1,11,3
5.MarkkuTKN11010,15,4,8,7,2
6.White Snow1034,12,8,15,5,9
7.Seija998,13,6,4,1
8.Jari PekkaSATAFIN966,17,5,5,2
9.MarjaSKFIN9016,11,9,9,13,8
10.Mice73 (FPT)801,4,6,13
11.Allu.K (A)Team Hurrikaani775,9,11,2
12.Mummi707213,1,9,10
13.Tena 67SATAFIN604,8,6
14.JägermeisterTeam HurrikaaniFIN57-,3,12,6
15.Urheilukalastaja (A)MVFIN559,7,7
16.aku ankka (A)Team HurrikaaniFIN3811,3
17.jäppinenSKFIN2915,8
18.Minttukaakao242
19.rapala233
20.OlegaTorUA2218,12
21.Harri PaananenSWE1919,14
22.vatkaajaTSKFIN1412
23.KeltainenLäiskäLumihangessa1412
24.RiittaMFIN1214
25.kati fin0-
26.Virge0-
27.SAGE0-

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.PeräjärviElovenaMade1637
2.VuonteleMummi70Made4850
3.KuopionlahtiNorsuMade2043
4.SaarijärviMarioMade2862
5.Venetjoen tekojärviJari PekkaMade2297
6.Siika-valkeinenSeijaMade3024
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 26.8 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi Mice73
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 26.08.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.aku ankka (A)Team HurrikaaniFIN1306,4,5,5,3,3
2.Mario1172,5,4,9,8,11
3.IsotöröISKTR11210,1,6,11,11,5
4.TössöPIPO1073,6,-,3,4,7
5.Mummi701049,2,6,10,1
6.MaukkaperusjätkäFIN1014,3,10,12,2
7.Pyykkönen9815,1,7,5,4
8.ElovenaRSSFI9419,14,3,2,14,10
9.JigiFIN9314,19,12,10,6,2
10.MadeManiac8911,18,8,4,1
11.JägermeisterTeam HurrikaaniFIN788,10,1,7
12.Tena 67SATAFIN5523,17,9,13,13
13.MarjaSKFIN51-,8,12,8
14.aramis rum(a)X-Factor437,15,13,-
15.Madekikk (C)MV419,2
16.MarkoMVFIN4018,13,7
17.Pertti NuttunenFI391,12
18.ISAENNX-FactorEST349,9
19.Morrimöykky3213,7
20.ViliSATA2516,11
21.joohn (C)SATA2222,8
22.Urheilukalastaja (A)MVFIN215
23.RiittaMTSKFIN206
24.jaska jokunenFIN1620,16
25.Don1511
26.White Snow1412
27.M.S.MLV1412
28.Kattimatikainen1313
29.Kala-AaverttiKuivat-Kalastajat1115,-
30.Vaari1121,20
31.NorsuTKNFIN917,-
32.Tiikeri2F.G.A.224,-
33.KURP 62PL0-,-
34.jowisz5 (C)Red DragonsPL0-,-
35.PilleEST0-,-,-
36.Mika-68-0-
37.zimnik0-
38.Aapeli0-
39.Timokki0-
40.jarek 66GROM.PL0-
41.M50_RUS0-

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.KuopionlahtiMaukkaperusjätkäMade3311
2.VuonteleMaukkaperusjätkäMade3094
3.HaukilahtiMummi70Made1335
4.LokkiluotoMarjaMade2721
5.Venetjoen tekojärviMadeManiacMade4771
6.UllavanjärviMummi70Made2202
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 2.9 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi aku ankka
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 02.09.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.MarkkuTKN13213,1,3,6,2,2
2.Mario12214,10,5,1,4,1
3.Seija1131,9,1,11,15,6
4.ElovenaRSSFI1064,13,6,9,16,3
5.Pyykkönen1057,7,7,19,1,10
6.Mummi709718,3,13,15,3,7
7.brunoTKN9620,8,9,5,6,12
8.Mice73 (FPT)9012,5,7,5,11
9.jalmariTKN876,8,13,12,4
10.Allu.K (A)Team Hurrikaani8016,16,2,3,13
11.aku ankka (A)Team HurrikaaniFIN776,2,11,8
12.JigiFIN6815,21,12,9,5
13.IsotöröISKTR663,18,10,7
14.MarjaSKFIN6519,4,17,17,8
15.-sla-TKNFIN579,20,15,18,11
16.White Snow4421,19,4,16
17.Tiikeri2F.G.A.438,15,12,-
18.jäppinenSKFIN365,11
19.Vaari3614,14,14
20.RiittaMTSKFIN3218,2
21.jaska jokunenFIN2810,14
22.Muugii_MGL242
23.KasiKymppiFIN2316,13
24.KURP 62PL224
25.Arx7 (C)X-FactorEST198
26.joohn (C)SATA1911,22
27.NorsuTKNFIN179
28.jd62(ulvila)FI16-,10
29.Bodzio pl1610
30.ViliSATA1412
31.Harri PaananenSWE1322,17
32.Joni1214
33.KuKaTSKFIN1217,23
34.Alo0-
35.MaKu0-
36.TobbenSWESWE0-

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.UllavanjärviElovenaMade2159
2.KuopionlahtiMarkkuMade3827
3.KuikansalmiMarkkuMade1516
4.Siika-valkeinenMarioMade2031
5.LinlonlahtiMarkkuMade3674
6.JormuanlahtiArx7 (C)Made1817
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 9.9 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi Mice73
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 09.09.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.ElovenaRSSFI1362,4,3,10,2,2
2.MarkkuTKN11811,2,6,9,7,3
3.NorsuTKNFIN11710,7,5,3,10,4
4.Pyykkönen1175,8,13,4,5,5
5.Seija1148,13,7,5,1,8
6.Mario11216,6,2,8,6,7
7.Allu.K (A)Team Hurrikaani1061,5,9,1,8,-
8.Tena 67SATAFIN8614,4,12,4,10
9.MarjaSKFIN844,14,11,11,6
10.JägermeisterTeam HurrikaaniFIN6512,9,11,7
11.ViliSATA589,10,1
12.Morrimöykky537,9,9
13.brunoTKN5217,1,8
14.jäppinenSKFIN523,11,12
15.Sharp4515,16,2
16.RiittaMTSKFIN3415,3
17.jaska jokunenFIN2713,12
18.JigiFIN251
19.Alo233
20.Madekikk (C)MV206
21.MetzgarNOR20-,-,6
22.Snipe1710
23.KURP 62PL1313
24.TerminatorLTU1214
25.Mummi701214
26.Tiikeri2FIN1115
27.KOK89RUS0-
28.kir0-
29.Jussi Pilkkipussi0-
30.ToukoKPA0-

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.JormuanlahtiPyykkönenMade2797
2.LokkiluotoMarioMade3668
3.HaapolahtiSnipeMade666
4.UllavanjärviElovenaMade3183
5.Siika-valkeinenElovenaMade2803
6.PeräjärviElovenaMade1498
 
Viimeksi muokattu:
Ylös