Yleiskatsaus

Tervetuloa

Rekisteröitymällä keskustelualueelle voit tutustua yhteisön jäseniin, sekä etsiä peliseuraa tai vaikkapa hakea eri klaaneihin!

Liity mukaan!

Kierros 2 vesistöt ja lohkot

heikkipp

Propilkin edustaja ja TS3 Valvoja
Ylläpitäjä
Moderaattori
TS-valvoja
Liittynyt
4/2/17
Viestit
98
Kierroksen 2 pelattavat vesistöt

Kierros 2 pelataan 15.3.2020. Myös lohkojako tulee tähän myöhemmin.

VesistöAjatKisamuotoLähtöHuom!
Lahnalammet
113​
Kaikki lajit(Syksy, aamu, 30 min) [3]
Koivusaaren matalikko
313​
Eniten lajeja(Kevät, aamu, 30 min) [6]
Rautupuro
212​
Normaali(Talvi, aamu, 15 min) [1]
Viitalampi
122​
Kaikki lajit(Syksy, päivä, 15 min) [3]

Huom! Lohkojaon tultua tänne niin hostit aloittaa oman viestiketjun Kierros 2 alle, eli Lohko 9 , Lohko 10, Lohko 11, Lohko 12 ja
Lohko 13. Kaikki omaan viestiketjuun.


Varahostina toimin minä

Säännöissä on että 2 varapaikkaa, poikkeus kun nyt pääsee jatkoon 9 pelaajaa lohkostaan niin varapaikkoja tulee 1 lohkostaan.




Lohko 9

Pelipäivä su 15.3.2020 klo 20.00
Host Kasparov (pelaa)
Valvoja host nimeää

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumisaika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu :


1. Kasparov
2. kalaämmä
3. $T$
4. Vileria
5. PuliSher
6. KALLLE
7. JUGI
8. *Memmu*
9. Juku6.1
10. Arska75
11. Havi jr
12. Kala-Vale
13. aku ankka
14. exte
15. Anakondah Jr
16. Kessu




Lohko 10

Pelipäivä su 15.3.2020 klo 20.00
Host Kaitsu (ei pelaa)
Valvoja ei vättämättä tarvita valvojaa koska hos ei pelaa

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumisaika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu :


1. hauen leuka
2. Jäynä Möinen
3. Arska.-
4. ESME
5. KIDIZ
6. Jove
7. Björnis
8. Tonza_888
9. KuKa1
10. Tössö
11. Tiikeri2(A)
12. Termos
13. Jari Pekka
14. Olteri
15. Tarja
16. MD





Lohko 11

Pelipäivä su 15.3.2020 klo 20.00
Host Aanrii (pelaa)
Valvoja host nimeää

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumisaika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu :


1. Aanrii
2. JMT
3. KeisarinNyrkki
4. oke
5. Juze
6. sepe vaari
7. Kilohauli
8. Valas
9. NatoTaimen
10. Puolesta
11. Sevy
12. Nevi
13. Kala-ukko
14. Schape
15. Kwaler
16. Vili





Lohko 12

Pelipäivä su 15.3.2020 klo 20.00
Host Matikka Koira (ei pelaa)
Valvoja ei vättämättä tarvita valvojaa koska hos ei pelaa

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumisaika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu :


1. Jymy
2. _jarppa_
3. Sanna=)
4. Epi
5. rohni
6. Läke
7. Fiskarna
8. Markku
9. Sushisusi
10. joonapro
11. Jägermeister
12. Mika
13. Ozzman
14. Hauentappaja
15. Pappa
16. Jave





Lohko 13

Pelipäivä su 15.3.2020 klo 20.00
Host Lupu 10 (pelaa)
Valvoja host nimeää

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumisaika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu :


1. Lupu 10
2. Morripoika
3. markku mato
4. Martti
5. VIIMA
6. lareman
7. ED
8. sÖssÖ
9. Anr
10. Captainstar
11. eetupro
12. Perza
13. juhani123
14. mr-YK
15. kelteri
16. huju


 
Viimeksi muokattu:
Ylös Bottom