Lohko 1 ilmoittautuminen

Lohko 1 ilmoittautuminen
  • Viestiketjun aloittaja aku ankka
  • Aloituspäivämäärä
  • Vastauksia 3
  • Lukukerrat 1 257

Pelikaista.fi on moninpeleihin ja peliaiheiseen sisältöön keskittyvä peliyhteisö.

Palvelumme sisältävät peliseuraa ja yhteispelejä, keskustelua, pelaamista, sekä peliaiheisen sisällön luomista yhdessä jäsenten kanssa. Tervetuloa!

Liity nyt!
Sanavalmis
Moderaattori
Liittynyt
10/4/19
Viestit
76
Lohko 1

Pelipäivä la 15.1.2022 klo 20 ja su 16.1.2022 klo 20
Host: aku ankka
Valvoja: Kira Karmi

Ilmoittautuminen: Minulle yksityisviestinä. Vastauksena saat pelin salasanan ja hosti tulee näkymään julkisella listalla.
Ilmoittautumis aika päättyy: La 15.1. klo 18.00
Ilmoittautuneet merkattu: Sinisellä

HUOM! Mikäli et ole saanut paluuviestinä hostin salasanaa niin laita yksityisviestiä.

1. aku ankka
2. Kira Karmi
3. Ipe
4. BurbotHunter
5. Norsu
6. ED
7. LeaTee
8. kuupomortti75
9. LassiNou
10. Pelekone
11. Juze
12. ESME
13. Sevy
14. Juhani123
15. JerguZ
16. Kwaler
17. V.I.P 2022
18. SJ
19. Krisu
20. Markku
 
Viimeksi muokattu:
Sanavalmis
Moderaattori
Liittynyt
10/4/19
Viestit
76

Pelipäivä: Lauantai 15.01.2022​

Pelattuja kierroksia: 4​

Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain​

Sij.PelaajaMaaPisteetSijoitukset
1.aku ankka401,2,1,1
2.EDFIN227,7,3,5
3.ESME216,5,13,2
4.Markku1913,6,2,6
5.BurbotHunterFIN194,3,16,8
6.IpeFIN189,1,9,7
7.V.I.P 2022183,8,4
8.JuzeFIN178,4,5,10
9.kuupomortti75FIN1114,9,10,3
10.LassiNouFIN92,12,19,15
11.Sevy915,8,6,14
12.juhani12385,13,11,9
13.SJFIN712,4,11
14.KwalerFIN416,-,7,13
15.Norsu118,10,17,12
16.KrisuFIN110,16,14,18
17.JerguZ011,11,12,19
18.Pelekone014,18,17
19.LeaTee017,15,15,16

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat​

PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.Telkänlampiaku ankkaHauki457
2.KuopionlahtiBurbotHunterKiiski55
3.HossalaislammetSevyKirjolohi2307
4.HaukilahtiESMEHauki795
 
Sanavalmis
Moderaattori
Liittynyt
10/4/19
Viestit
76

Pelipäivä: Sunnuntai 16.01.2022​

Pelattuja kierroksia: 4​

Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain​

Sij.PelaajaMaaPisteetSijoitukset
1.aku ankka342,2,3,3
2.BurbotHunterFIN335,3,1,2
3.EDFIN301,1,9,4
4.Sevy1611,8,8,1
5.Markku158,6,4,16
6.IpeFIN137,13,2,15
7.KwalerFIN1318,4,18,5
8.ESME114,17,7,18
9.Pelekone103,16,12,9
10.kuupomortti75FIN814,5,10,11
11.Norsu812,9,17,6
12.LassiNouFIN8-,6,8
13.KrisuFIN813,7,11,7
14.LeaTee716,14,5,10
15.SJFIN66,12,16,19
16.JuzeFIN39,10,13,14
17.V.I.P 2022110
18.JerguZ017,11,19,12
19.V,I,P 2022015,14,13
20.juhani123015,18,15,17

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat​

PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.SärkijärviEDHauki2122
2.MäntylahtiSJLahna1050
3.SiikakoskiNorsuHarjus513
4.Korpipurokuupomortti75Hauki700
 
Sanavalmis
Moderaattori
Liittynyt
10/4/19
Viestit
76
Molempien iltojen alustavat tulokset:

1. aku ankka: 40+34 =74
2. ED: 22+30 =52 (paras sij. 1,1)
3. BurbotHunter: 19+33 =52 (paras sij. 1,2)
4. Markku: 19+15 =34
5. ESME: 21+11 =32
6. Ipe: 18+13 =31
7. Sevy: 9+16 =25
8. Juze: 17+3 =20
9. V.I.P 2022: 18+1 =19 (paras sij. 3,4)
10. kuupomortti75: 11+8 =19 (paras sij. 3,5)
11. LassiNou: 9+8 =17 (paras sij. 2)
12. Kwaler: 4+13 =17 (paras sij. 4)

13. SJ: 7+6 =13
14. Pelekone: 0+10 =10
15. Norsu: 1+8 =9 (paras sij. 6)
16. Krisu: 1+8 =9 (paras sij. 7)
17. juhani123: 8+0 =8
18. LeaTee: 0+7 =7
19. JerguZ: 0+0 =0
20. Kira Karmi 0+0 =0

Mikäli huomaatte virheitä niin ilmoittakaa.
 
Ylös