Pelikaista.fi on moninpeleihin ja peliaiheiseen sisältöön keskittyvä peliyhteisö.

Palvelumme sisältävät peliseuraa ja yhteispelejä, keskustelua, pelaamista, sekä peliaiheisen sisällön luomista yhdessä jäsenten kanssa. Tervetuloa!

Lohko 14 kierros 3 klo14.00/ ilmoittautuminen päättynyt,

Lupu 10

Kiinnostunut
Lohko 14

Pelipäivä su 22.3.2020 klo 20.00
Host Lupu 10
Valvoja : NatoTaimen

Ilmoittautuminen alkaa: heti
Ilmoittautumisaika päättyy: 22.3.2020 klo14.00/ ilmoittautuminen päättynyt,

Ilmoittautuneet merkattu : Sinisellä / lähetetty salasana

1. Lupu 10
2. Tarja
3. Sushisusi
4. Havi jr
5. NatoTaimen, Valvoja
6. ED
7. rohni
8. Jymy
9. hauen leuka
10. Pappa
11. Anr
12. Juze
13. exte
14. Tössö
15. sÖssÖ

Kierrokselle 4 pääsee 8 parasta lohkostaan + 2 varapaikalle.

Pelaajille: Olisi toivottavaa että pelaajat ovat hostilla viimeistään 19.45, jotta ennätetään ottaa varapelaaja vajaaseen lohkoon. Pelaaja joka ei ilmoita syytä myöhästymiselle, eikä ole paikalla klo 20.00 menettää paikkansa varapelaajalle. Peli alkaa sitten kun varapelaaja on saapunut hostille.

Kierros 3 pelataan 22.3.2020.


VesistöAjatKisamuotoLähtöHuom!
Pitkälampi113Kaikki lajit(Syksy, aamu, 30 min) [3]
Mäntylahti313Vain pasuri(Kevät, aamu, 30 min)[9]
Korpipuro312Normaali(Kevät, aamu, 15 min) [1]
Särkijärvi212Kaikki lajit(Talvi, aamu, 15 min) [3]




Pelipäivä: Sunnuntai 22.03.2020
Pelattuja kierroksia: 4
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaMaaPisteetSijoitukset
1.exteFIN244,3,15,2
2.rohniFIN239,1,14,1
3.Anr2313,7,1,3
4.Sushisusi225,2,6,9
5.hauen leuka206,-,2,5
6.NatoTaimen1910,6,5,4
7.JuzeFIN161,14,10,6
8.Pappa162,4,11,13
9.EDFIN163,5,12,10
10.Havi jrFIN147,10,7,7
11.Jymy108,11,4,12
12.Tössö812,12,3,11
13.Tarja614,13,8,8
14.Lupu 10411,9,9,15
15.sÖssÖ315,8,13,14
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.PitkälampirohniAhven700
2.MäntylahtiEDPasuri156
3.KorpipuroAnrP.nieriä381
4.SärkijärviHavi jrSorva372
 
Viimeksi muokannut moderaattori:

Pelikaista.fi on moninpeleihin ja peliaiheiseen sisältöön keskittyvä peliyhteisö.

Peliseuraa, keskustelua, kilpailuja ja yhteispelejä, sekä peliaiheisen sisällön luomista yhdessä jäsenten kanssa.

Tervetuloa yhteisön ytimeen!
Ylös Bottom