Lohko 8 ilmoittautuminen

Lohko 8 ilmoittautuminen
  • Viestiketjun aloittaja Havi jr
  • Aloituspäivämäärä
  • Vastauksia 1
  • Lukukerrat 1 007

Pelikaista.fi on moninpeleihin ja peliaiheiseen sisältöön keskittyvä peliyhteisö.

Palvelumme sisältävät peliseuraa ja yhteispelejä, keskustelua, pelaamista, sekä peliaiheisen sisällön luomista yhdessä jäsenten kanssa. Tervetuloa!

Liity nyt!
Keskustelija
Liittynyt
14/1/20
Viestit
25
Lohko 8

Pelipäivä SU 23.1.2022 klo 20
Host: Havi jr
Valvoja: Fiskarna

Ilmoittautuminen: Yv viestillä minulle (Havi jr). Hosti tulee olemaan julkisilla, laitan salasanan yv:llä millä pääset peliin sunnuntaina. Ilmoittautumiseen riittää pelkkä pelinimi.
Ilmoittautumisaika päättyy: sunnuntaina 23.1 klo 19.00
Ilmoittautuneet merkattu: vihreällä


1. Olteri
2. kuupomortti75
3. Morripoika
4. V.I.P 2022
5. Kwaler
6. Pashog
7. siNppa
8. Supernova
9. Resupekka
10. Vileria
11. Jari Pekka
12. Exte
13. LassiNou
14. Markku
15. Aanrii
16. Nevi
17. Fiskarna
18. Havi jr
 
Viimeksi muokattu:
Keskustelija
Liittynyt
14/1/20
Viestit
25
Pelipäivä: Sunnuntai 23.01.2022 Pelattuja kierroksia: 4 Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaMaaPisteetSijoitukset
1.Havi jr262,3,11,3
2.exte264,7,4,4
3.Olteri241,14,3,5
4.Morripoika215,1,6,15
5.Supernova2113,4,1,7
6.Markku158,2,8,18
7.Vileria1317,8,14,1
8.Fiskarna1110,11,18,2
9.kuupomortti75FIN113,12,9,11
10.NeviFIN1111,6,5,16
11.KwalerFIN918,16,2,13
12.Jari PekkaFIN915,15,7,6
13.LassiNouFIN812,5,17,9
14.Aanrii87,10,12,8
15.Resupekka76,9,16,14
16.V.I.P 2022FIN39,10,12
17.Pashog116,17,15,10
18.siNppa014,13,13,17
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.Siika-valkeinenFiskarnaH.nieriä1760
2.MeriexteTaimen2212
3.Koivusaaren matalikkokuupomortti75Ahven589
4.TaivallampiHavi jrHauki2742
 
Viimeksi muokattu:
Ylös