Lohko 9 ilmoittautuminen

Lohko 9 ilmoittautuminen
  • Viestiketjun aloittaja aku ankka
  • Aloituspäivämäärä
  • Vastauksia 1
  • Lukukerrat 942

Pelikaista.fi on moninpeleihin ja peliaiheiseen sisältöön keskittyvä peliyhteisö.

Palvelumme sisältävät peliseuraa ja yhteispelejä, keskustelua, pelaamista, sekä peliaiheisen sisällön luomista yhdessä jäsenten kanssa. Tervetuloa!

Liity nyt!
Sanavalmis
Moderaattori
Liittynyt
10/4/19
Viestit
82
Lohko 9

Pelipäivä SU 23.1.2022 klo 20
Host: aku ankka
Valvoja: Allu.K

Ilmoittautuminen: Yksityisviestillä minulle. Ilmoittautumiseen pelinimi ja saat vastauksena pelin salasanan.
Ilmoittautumisaika päättyy: Su 23.1. klo 19.00
Ilmoittautuneet merkattu: sinisellä

HUOM! Jos et ole saanut salasanaa sunnuntain peliin niin laita viestiä

  1. Jymy
  2. Allu.K
  3. Juze
  4. Seija
  5. Perza
  6. Ozzman
  7. fogeri
  8. ESME
  9. White Snow
  10. Juku6.1
  11. LäkeTheGreat
  12. Puolesta
  13. Punainenkukko (Perui osallistumisen)
  14. Cool
  15. Havi
  16. Vili
  17. $T$
  18. aku ankka
 
Viimeksi muokattu:
Sanavalmis
Moderaattori
Liittynyt
10/4/19
Viestit
82

Pelipäivä: Sunnuntai 23.01.2022​

Pelattuja kierroksia: 4​

Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain​

Sij.PelaajaMaaPisteetSijoitukset
1.Ozzman278,1,6,2
2.Jymy254,13,3,3
3.ESME241,15,2,6
4.Vili229,3,15,1
5.JuzeFIN2111,7,1,4
6.White Snow213,2,7,13
7.aku ankka215,5,4,9
8.Allu.K134,14,5
9.$T$112,14,9,15
10.Puolesta87,8,12,10
11.Seija76,9,16,12
12.fogeri615,11,5,14
13.LäkeTheGreatFIN610,10,13,7
14.Perza512,6,11,11
15.Havi413,16,10,8
16.Juku6.1FIN314,12,8,16

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat​

PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.Siika-valkeinenJymySiika1644
2.MeriViliTaimen2004
3.Koivusaaren matalikkoJymyAhven584
4.TaivallampiViliHauki4892
 
Viimeksi muokattu:
Ylös