Yleiskatsaus

Tervetuloa

Rekisteröitymällä keskustelualueelle voit tutustua yhteisön jäseniin, sekä etsiä peliseuraa tai vaikkapa hakea eri klaaneihin!

Liity mukaan!

PP2 Suomen Mestaruuskisat 2020, pistepörssi

heikkipp

Propilkin edustaja ja TS3 Valvoja
Ylläpitäjä
Moderaattori
TS-valvoja
Liittynyt
4/2/17
Viestit
98
Pistepörssi

Taulukossa on kaikkien kierroksien tulokset, sarakkeessa Vs ovat viralliset sijoitukset Finaali (kierros 5) kierroksen mukaan. Samalla pistemäärällä olevat pelaajat on satunnaisjärjestyksessä. Parhaiten sijoittunut nainen : Tarja

Sij.PelaajaMaaKierros 1 aKierros 1 bKierros 2Kierros 3Kierros 4Kierros 5VsYhteensä
1.hauen leuka3329192023311.155
2.Olteri3020272223282.150
3.exte2022332423224.144
4.lareman2827221928109.134
5.ValasFIN2723162028137.127
6.huju2017251720253.124
7.JuzeFIN2123181627146.119
8.Kala-Vale3422181719613.116
9.markku mato2612192224128.115
10.EDFIN1120181625215.111
11.Anr2521142321515.109
12.PuliSherFIN1319222329117.107
13.Tonza_88832331227104
14.Sushisusi8272322141011.104
15.PerzaFIN1424201621614.101
16.Pappa14201916191010.98
17.Morripoika172129161093
18.SevyFIN189181920712.91
19.rohniFIN152118231289
20.NatoTaimen26132219585
21.Juku6.1FIN232730484
22.Kala-ukko3223171284
23.VileriaFIN3525121284
24.Arska.-819251513316.83
25.Havi jrFIN2920191482
26.Jymy1933171079
27.Aanrii301029978
28.ESME241212181278
29.Mika2425171177
30.LäkeFIN16171723275
31.Epi1724231074
32.Puolesta2513201472
33.SchapeFIN91116181872
34.JMTFIN2123141371
35.Arska75FIN52013181268
36.JoveFIN121926764
37.Lupu 10212316464
38.Tarja172219664
39.Tössö221517862
40.mr-YK17311361
41.Jave1015231159
42.juhani12333141259
43.Markku723161359
44.Fiskarna19271258
45.Kasparov23251058
46.KIDIZFIN261614157
47.Vili18251356
48.Ozzman16281054
49.sepe vaari20191352
50.Jari Pekka16251152
51.Tiikeri2(A)FIN3371151
52.KessuFIN818111249
53.CaptainstarFIN2814648
54.HauentappajaFIN20181048
55.Jägermeister1928047
56.KALLLE81217946
57.oke5271446
58.Nevi2617245
59.sÖssÖ81615342
60.kelteri1519640
61.Sanna=)1814840
62.aku ankkaFIN2016238
63.KuKa1FIN14131138
64.kalaämmäFIN1315937
65.joonaproFIN2051136
66.JUGIFIN1021536
67.Termos1415534
68.$T$FIN0231033
69.*Memmu*FIN1314633
70.KwalerFIN11121033
71.Björnis1412632
72.Jäynä Möinen821231
73.Martti2010131
74.MDFIN816731
75.KilohauliFIN151530
76.eetupro1012628
77.VIIMAFIN179228
78._jarppa_72027
79.Anakondah Jr911727
80.KeisarinNyrkkiFIN1212226
81.Litra17724
82.Sohjokauha24024
83.Matikka Koira121123
84.Anakonda2222
85.Jorma2111122
86.KokitarFIN12122
87.Kalapaja JrFIN12921
88.Pauli.J.EFIN21021
89.TUKE NUKEM15621
90.kalesankari12820
91.OolariFIN101020
92.ANTTI AHVENENPOEK15318
93.Mosku81018
94.Simo Siika31518
95.EräJormaFIN51217
96.FogeriFIN12517
97.Fransu1717
98.himopilkkijä10717
99.JanneL10616
100.KahenKilonPertti11415
101.MarjaFIN8715
102.Juha TFIN6814
103.Pauhu9514
104.SaPaRoFIN13114
105.kala-akka8412
106.åijå5712
107.HeinoFIN2911
108.MuuliFI11011
109.Simppu Sinikka11011
110.Kuha138210
111.Pilkkimestari10010
112.Jankova99
113.ManekkaFIN549
114.Mymmeli99
115.OltzykFIN279
116.Roope628
117.Jarppi257
118.MaketzuppiFIN77
119.Pirkko437
120.Kaitsun ServeriFIN426
121.LeebuuFIN66
122.-Orava-55
123.kieku314
124.JalopeenoFIN303
125.Tuxay33
126.Juhox22
127.SoopeliFIN000
1792​
1792​
1120​
672​
448​
224​
6048​
 
Viimeksi muokattu:

Mika (FIN)

Sivustaseuraaja
Liittynyt
7/2/20
Viestit
1
Onko tällä pistepörssillä mitään tekemistä voittajan kannalta? Voittaako viimeisen pelin voittaja sm tittelin, vai l,uetaanko nämä mukaan?

Mika
 

heikkipp

Propilkin edustaja ja TS3 Valvoja
Ylläpitäjä
Moderaattori
TS-valvoja
Liittynyt
4/2/17
Viestit
98
Moi

Ei ole mitään merkitystä voittajan suhteen, eli viimeisen kierroksen voittaja on myös SM-kisan voittaja. Teen tuota vaan lähinnä muodon vuoksi, myös sen mukaan tulee erilaista grafiikkaa aikanaan; (tuo viimevuoden kisoista)
 

heikkipp

Propilkin edustaja ja TS3 Valvoja
Ylläpitäjä
Moderaattori
TS-valvoja
Liittynyt
4/2/17
Viestit
98
Pistepörssi päivitetty. 30.3.2020
Jos huomaatte virheitä niin ilmoitusta minulle. Kiitos.
 
Viimeksi muokattu:
Ylös Bottom