-DX- III Mademapit perjantaikisa

-DX- III Mademapit perjantaikisa

Pelikaista.fi on moninpeleihin ja peliaiheiseen sisältöön keskittyvä peliyhteisö.

Palvelumme sisältävät peliseuraa ja yhteispelejä, keskustelua, pelaamista, sekä peliaiheisen sisällön luomista yhdessä jäsenten kanssa. Tervetuloa!

Liity nyt!
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 16.9 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi Elovena
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 16.09.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.SeijaSKFIN12510,5,1,1,10,4
2.IsotöröISKTR1189,3,7,11,1,8
3.ResupekkaYklatty1187,2,9,4,13,5
4.NorsuTKNFIN1162,11,12,7,3,6
5.velipuolikuu11212,7,3,18,2,3
6.Pyykkönen1041,16,2,13,8,12
7.Mario9517,6,11,10,4,13
8.JägermeisterTeam HurrikaaniFIN9316,-,8,5,6,2
9.MarjaSKFIN898,17,13,15,5,9
10.MarkkuTKN8414,10,15,3,16,14
11.PinturihaukkaYklatty7111,9,5,8
12.Mummi70656,22,14,12,11
13.JigiFIN6215,19,17,6,11
14.Tena 67SATA5718,19,17,9,10
15.brunoTKN559,7,7
16.ViliSATA474,1
17.Minttukaakao465,1
18.Vaari4524,-,20,12,14,15
19.EikkaSKFIN4413,15,23,20,15
20.aku ankka (A)Team HurrikaaniFIN4319,12,4
21.Jari Pekka353,14
22.IpeSKFIN2921,2
23.Allu.K (A)Team Hurrikaani2818,6
24.Tiikeri2F.G.A.2721,14,16
25.RiittaMTSKFIN234
26.JANI862MVFIN1925,8,-
27.Masis1620,-,16
28.NE KATCAP UA1610
29.IlzeLibau1313
30.TumeTeam Hurrikaani1121,20,-
31.Junnon emäntä917
32.SupernovaTeam Hurrikaani818
33.NARVAL_FISHINGUKR719
34.White Snow422
35.Televisio323
36.OLAF0-
37.LidyUK0-
38.BOILA LV0-
39.ERSH0-
40.KalakokkiTeam Karhu
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 23.9 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi Seija
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 23.09.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.Allu.K (A)Team Hurrikaani1424,2,1,3,2,3
2.Pyykkönen1352,7,2,4,4,2
3.aku ankka (A)Team HurrikaaniFIN12011,5,3,8,1,9
4.JigiFIN1048,8,18,7,5,6
5.Mario987,11,7,10,9,15
6.SeijaSKFIN9712,6,9,2,4
7.Mice73 (FPT)866,12,5,11,10
8.Mummi70845,11,5,14,11
9.MarkkuTKN8213,3,19,8,5
10.Tena 67SATA7814,13,10,12,3,-
11.ElovenaRSSFI774,1,16,7
12.Morrimöykky751,1,12,16
13.Vaari64-,-,12,13,15,1
14.LeijonaFIN6010,15,6,13
15.EikkaSKFIN5513,14,10,12
16.TumeTeam Hurrikaani4616,9,7
17.jäppinenSKFIN343,15
18.ViliSATA344,14
19.brunoTKN349,9
20.Arx7 (C)X-FactorEST3311,8
21.-sla-3315,17,13
22.PinturihaukkaYklatty3214,6
23.KURP 62PL20-,6
24.jaska jokunenFIN188
25.Masis1610
26.Junnon emäntä1214
27.Nakke ei rikottaa917,-
28.TenuTSKFIN620
29.Graddd0-
30.zosima_ruRUS0-
31.Pesukarhu-FIN0-,-,-,-,-,-
32.Tafsefisker[NOR]0-
33.AsdiiiiiFIN0-
34.ZEIENSKII GONDON0-
35.Green PanteraUKR0-

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.LokkiluotoMarioMade2326
2.HaapolahtiMorrimöykkyMade884
3.SaarijärviAllu.K (A)Made2333
4.UllavanjärviElovenaMade2686
5.Jormuanlahtiaku ankka (A)Made3084
6.Siika-valkeinenVaariMade2613
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 30.9 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi -DX-
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 30.09.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.Allu.K (A)Team Hurrikaani1282,6,2,7,9,3
2.aku ankka (A)Team HurrikaaniFIN1267,3,6,5,8,2
3.Mario1244,2,4,12,3,7
4.PinturihaukkaYklatty1233,18,3,8,2,1
5.Mice73 (FPT)1169,16,1,2,6,6
6.Pyykkönen10214,15,8,1,7,9
7.ElovenaRSSFI10111,12,5,11,5,11
8.JägermeisterTeam HurrikaaniFIN941,14,15,1,5
9.SeijaSKFIN9413,1,12,10,16,10
10.JigiFIN8717,17,9,3,10,13
11.Sari71-,4,10,14,17,14
12.Morrimöykky7018,8,15,11,8
13.EikkaSKFIN6810,-,18,9,13,12
14.Arska.-657,13,15,4
15.ViliSATA565,7,11
16.Tena 67SATA5215,9,16,12
17.Mummi70458,11,14,-
18.jaska jokunenFIN3712,10,19
19.RiittaMTSKFIN3616,13,13
20.Kalakalevi23-,4
21.Vaari2319,19,17
22.Aneta22-,4
23.MiRiMiOtBig OneFIN215
24.Pantteri206
25.rassiFIN206
26.KURP 62PL1214
27.jansu1016
28.M50_RUS0-,-
29.Joel0-
30.CTEPX RUSRUS0-
31.R.I.O0-
32.zimnik0-

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.LinlonlahtiViliMade2019
2.Kuikansalmiaku ankka (A)Made2046
3.Venetjoen tekojärviAllu.K (A)Made3067
4.VuonteleKalakaleviMade2067
5.JormuanlahtiPinturihaukkaMade3421
6.KuopionlahtiPinturihaukkaMade2142
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 7.10 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi -DX-
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 07.10.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.Mario1326,7,2,4,4,2
2.MarkkuTKN1251,3,11,3,8,7
3.JägermeisterTeam HurrikaaniFIN12212,5,1,2,9,5
4.JigiFIN11610,8,6,13,2,1
5.Pyykkönen1132,11,9,10,1,10
6.ElovenaRSSFI1125,6,3,5,10,16
7.Arska.-8617,12,1,6,8
8.MarjaSKFIN8211,2,15,18,14,14
9.SeijaSKFIN8117,4,11,11,6
10.Fieldman Mike7816,10,18,7,16,11
11.RiittaMTSKFIN67-,10,9,3,15
12.Morrimöykky623,14,12,13
13.Vakoilija89FIN609,14,17,13,17
14.Tena 67SATA5415,15,17,12,17
15.Mummi70538,13,4
16.ViliSATA474,1
17.Mice73 (FPT)479,7,15
18.Jarppa61FIN427,4
19.Jannu3619,-,8,15
20.Turuu_mongol(c)MNGMNG3313,6
21.Tiikeri2F.G.A.3212,8
22.Joki(EST)315,16
23.M50_RUS24-,-,-,-,3
24.aramis rum(a)X-Factor2414,14
25.Vaari2418,20,16
26.MarkoMVFIN215
27.Harri PaananenSWE2113,18
28.Jari PekkaYK-joukot197
29.LumimittariTeam HurrikaaniFIN179
30.Marianek123---------14-,12
31.KasiKymppiFIN1016
32.Kokki719
33.Czarooo [PL]0-
34.MiRiMiOtBig OneFIN0-
35.Eminem0-
36.MaKu0-,-
37.KaitsuFIN0-,-,-,-
38.Kiki0-,-
39.Bocis Latvija....0-

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.Siika-valkeinenMarkkuMade2618
2.SaarijärviMarkkuMade2472
3.PeräjärviElovenaMade2019
4.UllavanjärviMarioMade2111
5.HaapolahtiJarppa61Made1430
6.KuopionlahtiM50_RUSMade3128
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 14.10 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi -DX-
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 14.10.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.laremanTeam Hurrikaani1036,7,12,1,1
2.-lepa- [A]MVFIN10210,4,8,16,4,13
3.Pyykkönen1019,19,10,6,6,5
4.ElovenaRSSFI10012,24,1,10,2,7
5.JägermeisterTeam HurrikaaniFIN944,17,16,4,15,6
6.Mice73 (FPT)935,20,23,3,3,9
7.JigiFIN843,13,9,19,3
8.Mario8113,12,14,18,16,2
9.TenuTSKFIN7917,16,3,7,17,17
10.MarkkuTKN7714,14,22,5,20,4
11.Mummi707222,3,17,15,13,14
12.SeijaSKFIN6721,11,11,13,22,11
13.IsotöröISKTR637,22,18,20,8,19
14.Vaari6223,10,7,22,14,18
15.SohjokauhaTSK6118,5,21,14,11,-
16.Arska.-PIPO6119,6,9,17,18,-
17.aku ankka (A)Team HurrikaaniFIN6111,23,4,21,10
18.Morrimöykky602,-,9,8
19.LÄäKE5815,8,15,8
20.NalleFI542,12,10
21.Jari PekkaYK-joukot491,2
22.Jarppa61FIN451,7
23.joonaproAlea Iacta EstFIN35-,5,12
24.Fieldman Mike3519,12,23,15
25.Slava-74RU2925,6,19
26.Madekikk (C)MV251
27.grecRed DragonsPL242
28.ViliSATA238,21
29.EikkaSKFIN21-,5
30.BaysaaDREAMMNG179
31.JuxikLAT1511
32.RiittaMTSKFIN1521,16
33.KuKaTSKFIN1418,20
34.Vegetsu1313
35.ResupekkaMV1115
36.jaska jokunenFIN1016
37.PelekoneTSK620
38.Harri PaananenSWE620
39.nilsonakungs.LV0-
40.Juntti0-
41.Pate 10-
42.Pulla0-
43.Leevikuu0-

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.VuonteleMorrimöykkyMade3928
2.Venetjoen tekojärvi-lepa- [A]Made3134
3.PeräjärviSlava-74Made1532
4.LinlonlahtiJarppa61Made4179
5.LokkiluotoIsotöröMade2994
6.Siika-valkeinenJigiMade3118
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 21.10 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi lareman
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 21.10.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.Allu.K (A)Team Hurrikaani12514,1,2,3,9,2
2.PinturihaukkaYklatty1164,4,18,6,4,4
3.laremanTeam Hurrikaani1128,5,6,2,10,13
4.JigiFIN1035,10,10,5,18,5
5.SeijaSKFIN1012,2,3,8,15
6.ElovenaRSSFI9713,9,16,11,3,7
7.MarkkuTKN9616,20,7,9,6,3
8.Morrimöykky951,3,1,6
9.Pyykkönen9119,7,8,8,15,8
10.Arska.-PIPO8817,19,13,1,2,18
11.RiittaMTSKFIN8411,5,4,14,12
12.Mummi708311,6,12,17,17,10
13.Mario799,13,1,21,12,21
14.KuKaTSKFIN637,9,10,21,20
15.Vaari6212,24,14,13,22,9
16.TenuTSKFIN6117,14,11,1
17.jd62(ulvila)FI564,20,13,11
18.MarjaSKFIN5423,12,11,18,19,19
19.aku ankka (A)Team HurrikaaniFIN4421,18,19,12,16
20.LäkeTheGreatTSKFIN3415,22,7
21.ViliSATA323,17
22.jäppinenSKFIN2915,8
23.Harri PaananenSWE236,23
24.Lins2315,14
25.Adi PL215,-
26.Alo197
27.LeijonaFIN1818,16
28.ERSH1610,-
29.Tena 67SATA1525,15,23,-
30.KAREL 1980RUS1214
31.Mice73 (FPT)1120,21
32.Pentti PiukkaMarkin mätiFIN1016,-
33.Robe1016
34.Make59581917
35.Rutaali ArskaUltimaattinen Umpikela719
36.Jarkki620
37.Suutari Ahvenainen422
38.NorsuTKNFIN422
39.jaska jokunenFIN224
40.Ansa0-
41.Tafsefisker[NOR]0-
42.Kari0-
43.JonzeriFIN0-
44.KalakokkiTeam Karhu
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 28.10 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi Allu.K
Kun tulet kisaan varmista, ettei pelinimessä esiinny "< >" merkkejä. Pilaavat tuloslaskennan,
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 28.10.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.Mario1255,2,6,1,15,2
2.JigiFIN1088,6,8,3,10,13
3.Pyykkönen10611,9,9,5,9,7
4.RiittaMTSKFIN10012,7,3,12,19,3
5.Arska.-PIPO993,22,4,4,13,11
6.ElovenaRSSFI9020,18,1,7,5,16
7.JägermeisterTeam HurrikaaniFIN889,17,14,13,3,12
8.Pantteri8610,4,24,2,20,10
9.Mummi707613,20,13,16,4,14
10.SeijaSKFIN7617,26,12,6,11,8
11.MarkkuTKN75-,3,11,25,7,9
12.NorsuTKNFIN6515,10,17,24,8,17
13.Fieldman Mike5821,11,2,21,17,-
14.Tena 67SATA5826,12,19,18,22,1
15.ViliSATA582,14,5
16.Gerhard RihmakalloFIN587,27,15,9,16
17.KeltainenLäiskäLumihangessa5714,2,5
18.SohjokauhaTSK5027,8,10,10,-
19.Vaari4814,28,-,23,14,6
20.Arx7 (C)X-FactorEST4715,12,4
21.MarjaSKFIN4228,15,18,22,18,15
22.LäkeTheGreatTSKFIN3722,19,1
23.PinturihaukkaYklatty3616,1,-
24.velipuolikuu354,13
25.Morrimöykky2724,21,6
26.jd62(ulvila)FI2618,25,23,17,21
27.LeijonaFIN251
28.TumeTeam Hurrikaani257,20
29.Jari PekkaYK-joukot215,26
30.Jokkepappa206,-,-
31.123188
32.Harri PaananenSWE1619,23,20
33.vellu [FIN]1511
34.KasiKymppiFIN1323,16
35.White Snow1219,21
36.aramis rum(a)X-Factor1016
37.Michelle422
38.Pesukarhu-FIN324,25,27
39.Savumuikku125
40.HytizzFIN0-
41.viidakkohannes0-
42.Jari0-
43.Arnari0-
44.Kärbätoukka0-
45.philip72(ru)0-
46.Kiki0-
47.Hauki MasaFIN0-
48.meemeliFIN026

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.PeräjärviViliMade2353
2.SaarijärviPinturihaukkaMade2385
3.Siika-valkeinenGerhard RihmakalloMade2668
4.UllavanjärviElovenaMade3215
5.Venetjoen tekojärviLäkeTheGreatMade5640
6.SavilahtiVaariMade1434
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 4.11 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi -dx-
Kun tulet kisaan varmista, ettei pelinimessä esiinny "< >" merkkejä. Pilaavat tuloslaskennan,
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 04.11.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.PinturihaukkaYklatty1236,3,8,3,5,8
2.laremanTeam Hurrikaani1161,7,23,2,1,7
3.Arska.-PIPO1137,6,6,9,4,11
4.JigiFIN10412,1,9,15,3,12
5.ElovenaRSSFI1048,5,3,17,6,13
6.Mario10223,16,2,7,2,4
7.Pyykkönen965,2,16,10,11,16
8.Mummi709619,13,7,6,13,3
9.RiittaMEJFIN939,12,18,13,10,1
10.Tena 67SATA8915,14,12,8,14,5
11.SeijaSKFIN6520,18,13,8,6
12.MarjaSKFIN6111,9,29,5,18,-
13.SohjokauhaTSK6010,1,7
14.TössöPIPO5922,8,1,14
15.Vaari5322,19,9,2
16.jd62(ulvila)FI5224,4,15,9
17.jaska jokunenFIN474,22,11,20
18.KuKaTSKFIN4513,25,24,11,12,-
19.MarkkuTKN4410,19,5
20.LRCEJKFIN4421,20,18,17,10
21.TenuEJKFIN4120,27,12,16,15
22.ViliSATA353,15
23.Tyhjänpyytäjä35-,4,14
24.Madekikk (C)MV242
25.Karvakuono2310,19
26.LeijonaFIN224
27.KasiKymppiFIN1718,17
28.LäkeTheGreatTSKFIN1511
29.velipuolikuu1521,17,25
30.aramis rum(a)X-Factor1324,15
31.SinttiLoora*EJKFIN1214
32.Allu.K (A)Team Hurrikaani1214
33.Jari PekkaYK-joukot1016
34.Morrimöykky1016
35.aku ankka (A)Team HurrikaaniFIN917
36.Marko FIN521,-,-,-
37.ihansama323,-
38.EikkaSKFIN125,-
39.nuffi666FI0-,-
40.Erio0-
41.Kaitsu0-,-
42.TumeTeam Hurrikaani0-
43.jantu026
44.Joe028

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.LinlonlahtiViliMade1620
2.VuonteleTyhjänpyytäjäMade4149
3.Siika-valkeinenMummi70Made2224
4.SaarijärviTena 67Made2301
5.Venetjoen tekojärvilaremanMade2589
6.SavilahtiVaariMade1161
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 11.11 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi -dx-
Kun tulet kisaan varmista, ettei pelinimessä esiinny "< >" merkkejä. Pilaavat tuloslaskennan,
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 11.11.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.Allu.K (A)Team Hurrikaani1193,7,15,6,4,2
2.brunoTKN1147,28,1,2,5,3
3.SeijaSKFIN11116,3,3,13,3,7
4.laremanTeam Hurrikaani10422,1,13,7,1,9
5.Pyykkönen1021,4,26,8,6,10
6.JägermeisterTeam HurrikaaniFIN935,14,16,16,7,5
7.ElovenaRSSFI8914,26,12,9,2,4
8.Mummi708921,11,6,12,11,6
9.Mario8825,10,20,1,12,1
10.TössöPIPO774,2,4,17
11.MarkkuTKN6115,16,7,5
12.aku ankka (A)Team HurrikaaniFIN586,5,10
13.Morrimöykky5817,12,9,8
14.TenuEJKFIN5712,32,5,4
15.Vaari5526,18,25,11,10,11
16.jd62(ulvila)FI5320,6,17,8
17.NorsuTKNFIN4219,9,24,10
18.wydras3811,3
19.JigiFIN3818,24,9,15
20.SohjokauhaTSK369,15,18
21.LäkeTheGreatTSKFIN352,22,19
22.jäppinenSKFIN2723,2
23.ViliSATA2420,8
24.velipuolikuu238,30,21
25.RiittaMTSKFIN2127,17,14
26.jaska jokunenFIN2024,8
27.Polar2023,13,22
28.TumeTeam Hurrikaani1610
29.Urheilukalastaja (A)MVFIN1511
30.Madekikk (C)MV1313
31.Pantteri1214
32.OMENOR818
33.Fieldman Mike730,19
34.Tena 67SATA529,21
35.Arx7 (C)X-FactorEST323
36.White Snow125
37.M50_RUS0-
38.HeinäpaaliPeltotyöläinen0-
39.SinttiLoora*FIN0-
40.Tomaj [POL]PL0-
41.Raipe0-
42.törö0-
43.SchapeTKNFIN0-,27
44.BARNAUL Rus027
45.Harri PaananenSWE028,29
46.KuKaTSKFIN031

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.Venetjoen tekojärviPyykkönenMade2979
2.Vuonteleaku ankka (A)Made3968
3.SaarijärvibrunoMade2602
4.HaukilahtibrunoMade846
5.Koivusaaren matalikkolaremanMade4296
6.JormuanlahtiMarioMade3455
 
Viimeksi muokattu:
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 18.11 pelataan normaalisti. Kisa alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 25p, 24p, 23p, 22p, ... 2p, 1p + suurin 1p
Illan kisamapit valitsi Allu.K
Kun tulet kisaan varmista, ettei pelinimessä esiinny "< >" merkkejä. Pilaavat tuloslaskennan,
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla.
Kisaan ovat kaikki pelaajat tervetulleita, mukaan 50 nopeinta. Muistutuksena, servun täyttyessä, punnalla nukkujat väistävät.
 
Valioyksilö
Moderaattori
Liittynyt
23/8/19
Viestit
362
Pelipäivä: Perjantai 18.11.2022
Pelattuja kierroksia: 6
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTiimiMaaPisteetSijoitukset
1.IsotöröISKTR1421,5,6,1,1,1
2.JUGIEJKFIN12610,2,4,5,3,7
3.Allu.K (A)Team Hurrikaani11313,1,20,2,5,2
4.Mummi701096,6,2,15,4,14
5.aku ankka (A)Team HurrikaaniFIN982,9,18,13,7,9
6.JigiFIN9111,15,9,4,11,15
7.Pyykkönen8919,10,6,2,4
8.Mario827,13,-,17,8,3
9.brunoTKN8018,23,15,9,6,5
10.ElovenaRSSFI7712,16,14,16,10,11
11.MarkkuTKN659,10,1,19
12.Kai FagottiFIN6521,8,13,20,13,16
13.Morrimöykky5719,11,9,8
14.MarjaSKFIN55-,14,19,18,12,12
15.TumeTeam Hurrikaani5412,5,7
16.Jari PekkaYK-joukot5316,7,3
17.Junnukka463,4
18.Vaari4120,21,23,15,10
19.PinturihaukkaYklatty393,10
20.jaska jokunenFIN338,-,11,-
21.Musta ori3122,17,-,8
22.Harmaalokki284,20
23.Juha T2615,11
24.joonaproPIPOFIN2514,13
25.Tiikeri2F.G.A.233
26.TössöPIPO22-,18,12
27.jäppinenSKFIN215
28.NepaliBoB206
29.Raipe207
30.White Snow188
31.Jusaaa1412
32.KasiKymppiFIN1422,16
33.P.A. SuriFIN1314,-
34.Harri PaananenSWE13-,22,17
35.Marko FIN1214,-
36.Antero KännipääFIN1016
37.vultsiSATA917
38.KeltainenLäiskäLumihangessa917
39.Elukka521,-
40.LeijonaFIN323
41.TenuEJKFIN224
42.Mait est0-
43.Zacke0-
44.S1mba0-
45.EatTunaLAT0-
46.Tyhjänpyytäjä0-
47.HEMMI LINDBERG0-
48.Korhonevi0-

Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.HaukilahtiJunnukkaMade1241
2.UllavanjärviJari PekkaMade2338
3.PeräjärviRaipeMade1697
4.Siika-valkeinenP.A. SuriMade3099
5.JormuanlahtiJUGIMade2348
6.KuopionlahtiIsotöröMade4017
 
Viimeksi muokattu:
Ylös