Kierros 1 lohkot

Kierros 1 lohkot
  • Viestiketjun aloittaja aku ankka
  • Aloituspäivämäärä
  • Vastauksia 0
  • Lukukerrat 1 983

Pelikaista.fi on moninpeleihin ja peliaiheiseen sisältöön keskittyvä peliyhteisö.

Palvelumme sisältävät peliseuraa ja yhteispelejä, keskustelua, pelaamista, sekä peliaiheisen sisällön luomista yhdessä jäsenten kanssa. Tervetuloa!

Liity nyt!
Tehokas
Moderaattori
Liittynyt
10/4/19
Viestit
127
Ensimmäisen kierroksen lohkot näkyvät alla.

HUOM! jos huomaat oman nimesi puuttuvan lohkoista vaikka olet ilmoittautunut niin heti viestiä minulle!

Lohko 1

Pelipäivä la 10.4.2021 klo 20 ja su 11.4.2021 klo 20
Host: Valas
Valvoja: Kira Karmi

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumis aika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu:


1. Valas
2. Kira Karmi
3. Tössö
4. KIDIZ
5. Juhani123
6. Kokitar
7. Bruno
8. Krisu
9. joohn
10. Aanrii
11. Kala-ukko
12. muikkulainen
13. Jäynä Möinen
14. Jymy
15. Citykani
16. Holssi
17. jalopeeno
18. Kwaler

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lohko 2

Pelipäivä la 10.4.2021 klo 20 ja su 11.4.2021 klo 20
Host: Havi jr
Valvoja: korpelannapakymppi10

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumis aika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu:


1. Havi jr
2. korpelannapakymppi10
3. EräJorma
4. Juku6.1
5. PataValtti
6. Redami
7. Markku
8. markku mato
9. fogeri
10. Atomix
11. Jari Pekka
12. sÖssÖ
13. Musta ori
14. exte
15. Seija
16. NatoTaimen
17. Pirkko
18. Morripoika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lohko 3

Pelipäivä la 10.4.2021 klo 20 ja su 11.4.2021 klo 20
Host: aku ankka
Valvoja: PuliSher


Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumis aika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu:


1. aku ankka
2. PuliSher
3. Nasbe
4. LäkeTheGreat
5. Muikku-Jaska
6. subarumies69
7. riisimies
8. Pauli.J.E
9. jundusss
10. Sintti-Mikko
11. ELCASUALE
12. lareman
13. Urheilukalastaja
14. *Memmu*
15. Allu.K
16. keklu
17. Arska.-
18. Anakondah Jr

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lohko 4

Pelipäivä la 10.4.2021 klo 20 ja su 11.4.2021 klo 20
Host: Lupu 10
Valvoja: Jonppa75

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumis aika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu:


1. Lupu 10
2. Jonppa75
3. Juhox
4. oke
5. OdeFish
6. Väiski
7. Ozzman
8. Pth
9. huju
10. Hauentappaja
11. Tuxay
12. HaukiTerppa
13. Tarja
14. Schape
15. Juze
16. ESME
17. Niina
18. Perza

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lohko 5

Pelipäivä la 10.4.2021 klo 20 ja su 11.4.2021 klo 20
Host: Kasparov
Valvoja: Kala-vale

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumis aika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu:


1. Kasparov
2. Kala-vale
3. hauen leuka
4. Arttuuros
5. Nevi
6. Norsu
7. Marjuy
8. Sushisusi
9. Jankova
10. Sevy
11. Puolesta
12. $T$
13. -sla-
14. Nalle
15. Jägermeister
16. Malbo
17. _Jarppa_
18. Supernova

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lohko 6

Pelipäivä la 10.4.2021 klo 20 ja su 11.4.2021 klo 20
Host: Nikke
Valvoja: Hosti päättää

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumis aika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu:


1. Nikke
2. kuupomortti75
3. Mursu
4. Hessus
5. Björnis
6. KEKE
7. Fiskarna
8. Kuka
9. Pelekone
10. Senilix
11. Jove
12. Ville
13. siNppa
14. Tiikeri2
15. Havi
16. Vili
17. Anakonda
18. Arska75

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lohko 7

Pelipäivä la 10.4.2021 klo 20 ja su 11.4.2021 klo 20
Host: Vileria
Valvoja: Hosti päättää

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumis aika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu:


1. Vileria
2. Morritar
3. leonu
4. Mikko091
5. TemezV2
6. kala-akka
7. ED
8. Jigi
9. Jonseretti
10. Gandalf Harmaanieriä
11. KalaKettu
12. Mufasa
13. TUKE NUKEM
14. Mosku
15. MD
16. Tintti
17. Sanna=)
18. SaPaRo (perui osallistumisen)
19. rohni
 
Viimeksi muokattu:
Ylös