Pelikaista.fi on moninpeleihin ja peliaiheiseen sisältöön keskittyvä peliyhteisö.

Palvelumme sisältävät peliseuraa ja yhteispelejä, keskustelua, pelaamista, sekä peliaiheisen sisällön luomista yhdessä jäsenten kanssa. Tervetuloa!

Lohko 11. Suomenmestaruuskisa 2020

Aanrii

Sivustaseuraaja
Lohko 11

Pelipäivä su 15.3.2020 klo 20.00
Host Aanrii (pelaa)
Valvoja NatoTaimen

Ilmoittautuminen: YV:llä hostille
Ilmoittautumisaika päättyy: 15.3.2020 klo 18
Ilmoittautuneet merkattu : vihreällä


1. Aanrii
2. JMT
3. KeisarinNyrkki
4. oke
5. Juze
6. sepe vaari
7. Kilohauli
8. Valas
9. NatoTaimen
10. Puolesta
11. Sevy
12. Nevi
13. Kala-ukko
14. Schape
15. Kwaler
16. Vili
 
Viimeksi muokattu:

Aanrii

Sivustaseuraaja
Moi.
IP:t ja salasanat laitettu ilmoittautuneille YV:llä. Laittakaa viestiä tähän ketjuun, jos ette ole saaneet.
T: Aanrii
 

Aanrii

Sivustaseuraaja
Pelipäivä: Sunnuntai 15.03.2020
Pelattuja kierroksia: 4
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaMaaPisteetSijoitukset
1.Aanrii291,1,9,6
2.NatoTaimen224,3,13,4
3.Puolesta2015,2,4,7
4.SevyFIN183,7,5,13
5.JuzeFIN1810,5,3,8
6.Kala-ukko1713,6,1,9
7.ValasFIN165,10,2,12
8.SchapeFIN168,14,6,3
9.JMTFIN1411,13,7,2
10.oke146,4,10,10
11.Vili132,12,8,14
12.sepe vaari137,8,11,5
13.KwalerFIN1014,15,14,1
14.NeviFIN29,11,12,11
15.KeisarinNyrkkiFIN212,9
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.LahnalammetAanriiLahna1762
2.Koivusaaren matalikkoAanriiTaimen1010
3.RautupuroViliHauki1429
4.ViitalampiJMTHauki790


 
Viimeksi muokattu:

Pelikaista.fi on moninpeleihin ja peliaiheiseen sisältöön keskittyvä peliyhteisö.

Peliseuraa, keskustelua, kilpailuja ja yhteispelejä, sekä peliaiheisen sisällön luomista yhdessä jäsenten kanssa.

Tervetuloa yhteisön ytimeen!
Ylös Bottom