Yleiskatsaus

Tervetuloa

Rekisteröitymällä keskustelualueelle voit tutustua yhteisön jäseniin, sekä etsiä peliseuraa tai vaikkapa hakea eri klaaneihin!

Liity mukaan!

Lohko 11. Suomenmestaruuskisa 2020

Aanrii

Sivustaseuraaja
Liittynyt
13/4/19
Viestit
8
Lohko 11

Pelipäivä su 15.3.2020 klo 20.00
Host Aanrii (pelaa)
Valvoja NatoTaimen

Ilmoittautuminen: YV:llä hostille
Ilmoittautumisaika päättyy: 15.3.2020 klo 18
Ilmoittautuneet merkattu : vihreällä


1. Aanrii
2. JMT
3. KeisarinNyrkki
4. oke
5. Juze
6. sepe vaari
7. Kilohauli
8. Valas
9. NatoTaimen
10. Puolesta
11. Sevy
12. Nevi
13. Kala-ukko
14. Schape
15. Kwaler
16. Vili
 
Viimeksi muokattu:

Aanrii

Sivustaseuraaja
Liittynyt
13/4/19
Viestit
8
Moi.
IP:t ja salasanat laitettu ilmoittautuneille YV:llä. Laittakaa viestiä tähän ketjuun, jos ette ole saaneet.
T: Aanrii
 

Aanrii

Sivustaseuraaja
Liittynyt
13/4/19
Viestit
8
Pelipäivä: Sunnuntai 15.03.2020
Pelattuja kierroksia: 4
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaMaaPisteetSijoitukset
1.Aanrii291,1,9,6
2.NatoTaimen224,3,13,4
3.Puolesta2015,2,4,7
4.SevyFIN183,7,5,13
5.JuzeFIN1810,5,3,8
6.Kala-ukko1713,6,1,9
7.ValasFIN165,10,2,12
8.SchapeFIN168,14,6,3
9.JMTFIN1411,13,7,2
10.oke146,4,10,10
11.Vili132,12,8,14
12.sepe vaari137,8,11,5
13.KwalerFIN1014,15,14,1
14.NeviFIN29,11,12,11
15.KeisarinNyrkkiFIN212,9
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.LahnalammetAanriiLahna1762
2.Koivusaaren matalikkoAanriiTaimen1010
3.RautupuroViliHauki1429
4.ViitalampiJMTHauki790


 
Viimeksi muokattu:
Ylös Bottom