Pelikaista.fi on moninpeleihin ja peliaiheiseen sisältöön keskittyvä peliyhteisö.

Palvelumme sisältävät peliseuraa ja yhteispelejä, keskustelua, pelaamista, sekä peliaiheisen sisällön luomista yhdessä jäsenten kanssa. Tervetuloa!

Lohko 15. SM-kisat. Ilmoittautuminen

Aanrii

Sivustaseuraaja
Lohko 15


VesistöAjatKisamuotoLähtöHuom!
Pitkälampi113Kaikki lajit(Syksy, aamu, 30 min) [3]
Mäntylahti313Vain pasuri(Kevät, aamu, 30 min)[9]
Korpipuro312Normaali(Kevät, aamu, 15 min) [1]
Särkijärvi212Kaikki lajit(Talvi, aamu, 15 min) [3]


Pelipäivä su 22.3.2020 klo 20.00
Host Aanrii
Valvoja Kala-Vale

Ilmoittautuminen alkaa: Heti
Ilmoittautumisaika päättyy: 22.3.2020 klo 18.00
Ilmoittautuneet merkattu : Vihreällä

Imoittautuneille laitettu pelin IP ja salasana YV:llä 22.3 klo 18.00. Ilmoittakaa tähän ketjuun jos ette ole saaneet.


1. Aanrii
2. Epi
3. Mika
4. lareman
5. Olteri
6. Markku
7. Kala-Vale
8. Jove
9. huju
10. PuliSher
11. Arska.-
12. Puolesta
13. JMT
14. Schape
15. Morripoika
 
Viimeksi muokattu:

Aanrii

Sivustaseuraaja
Pelipäivä: Sunnuntai 22.03.2020
Pelattuja kierroksia: 4
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaMaaPisteetSijoitukset
1.PuliSherFIN233,4,15,4
2.Olteri227,1,9,5
3.lareman194,10,2,9
4.SchapeFIN1815,5,10,1
5.Kala-Vale172,9,7,10
6.huju178,2,6,12
7.Morripoika161,8,11,8
8.Arska.-155,11,14,2
9.Puolesta1411,3,5,13
10.JMTFIN1314,14,3,6
11.Markku139,7,4,14
12.Mika1112,13,8,3
13.EpiFIN1013,12,1,15
14.Aanrii96,15,12,7
15.JoveFIN710,6,13,11
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.PitkälampiKala-ValeAhven883
2.MäntylahtiPuliSherPasuri179
3.KorpipuroJoveP.nieriä358
4.SärkijärviSchapeHauki299




 
Viimeksi muokattu:

Pelikaista.fi on moninpeleihin ja peliaiheiseen sisältöön keskittyvä peliyhteisö.

Peliseuraa, keskustelua, kilpailuja ja yhteispelejä, sekä peliaiheisen sisällön luomista yhdessä jäsenten kanssa.

Tervetuloa yhteisön ytimeen!
Ylös Bottom