Yleiskatsaus

Tervetuloa

Rekisteröitymällä keskustelualueelle voit tutustua yhteisön jäseniin, sekä etsiä peliseuraa tai vaikkapa hakea eri klaaneihin!

Liity mukaan!

PP2 Suomen Mestaruus kisat 2020, lohkojako

heikkipp

Propilkin edustaja ja TS3 Valvoja
Ylläpitäjä
Moderaattori
TS-valvoja
Liittynyt
4/2/17
Viestit
98
Tässä on 1 kierroksen lohkot, kaikissa lohkoissa 18-19 pelaajaa. Host kopioi tästä omaan ilmoitukseensa.
Mahdollisista virheistä ilmoitusta heti kun semmoisen huomaa


Lohko 1a

Pelipäivä su 9.2.2020 klo 20
Host Björnis
Valvoja host nimeää

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumisaika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu:


1. Björnis
2. Sohjokauha
3. Heino
4. Litra
5. Sevy
6. KauraPlays
7. Laineen Reiska Peruutti osallistumisen
8. Tarja
9. Jäynämöinen
10. Äijä
11. Leebuu
12. Epi
13. *Memmu*
14. Jari Pekka
15. Jymy
16. Juze
17. Puolesta
18. Jarppi



Lohko 2a

Pelipäivä su 9.2.2020 klo 20
Host Lupu 10
Valvoja host nimeää

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumisaika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu:


1. Lupu 10
2. Mika
3. Anr
4. Jalopeeno
5. pilkki-make
6. Juha T
7. zander
8. Kottage
9. Cool
10. Markku
11. Fiskarna
12. Lumiukko
13. Juhani123
14. Jägermeister
15. Mummi Peruutti osallistumisen
16. ESME
17. Nevi
18. Maketzuppi




Lohko 3a

Pelipäivä su 9.2.2020 klo 20
Host Kaitsu
Valvoja Vileria

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumisaika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu:


1. Kaitsu
2. Captainstar
3. Anakondah Jr
4. Vileria
5. veketo
6. rohoni
7. Kelteri
8. Sepe Vaari
9. kalesankari
10. Kala-ukko
11. Oltzyk
12. KALLLE
13. EräJorma
14. the_originaljuho
15. Ozzman
16. Pesukarhu-
17. VIIMA
18. Muuli





Lohko 4a

Pelipäivä su 9.2.2020 klo 20
Host Matikka Koira
Valvoja Jankova

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumisaika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu:


1. Matikka Koira
2. Kuke
3. Olteri
4. Jove = Ville M
5. Kessu
6. KIDIZ
7. Tössö
8. Kuha13
9. JMT
10. ANTTI AHVENENPOEK
11. Loora*
12. kalaämmä
13. Arska 75
14. Tonza_888
15. oke
16. Roope
17. Mymmeli
18. Jankova




Lohko 5a

Pelipäivä su 9.2.2020 klo 20
Host Aanrii
Valvoja host nimeää

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumisaika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu:


1. Aanrii
2. ED
3. JUGI
4. Pelekone
5. Kala-Vale
6. keisarin nyrkki
7. Juhox
8. Niina
9. termos
10. Junnukka
11. KahenKilonPertti
12. Oolari
13. mosku
14. Havi jr
15. mr-YK
16. Martti
17. Pappa
18. Kalapaja Jr




Lohko 6a

Pelipäivä su 9.2.2020 klo 20
Host aku ankka
Valvoja Kasparov

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumisaika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu:


1. aku ankka
2. Kasparov
3. Simppu Sinikka
4. Schape
5. hauen leuka
6. MD
7. Pilkkimestari
8. himopilkkijä
9. Vili
10. Pauhu
11. joonapro
12. Hauentappaja
13. kala-akka
14. Hairy Mature
15. Fogeri
16. PuliSher
17. JanneL
18. Soopeli
19. $T$




Lohko 7a

Pelipäivä su 9.2.2020 klo 20
Host lareman
Valvoja exte

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumisaika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu:


1. lareman
2. exte
3. Simo Siika
4. Sanna=)
5. Tuxay
6. Misu
7. Sushisusi
8. huju
9. Perza
10. Marja
11. Kuka
12. _Jarppa_
13. Abb0re
14. Saparo
15. Morripoika
16. Pirkko
17. NatoTaimen
18. Pauli.J.E




Lohko 8a

Pelipäivä su 9.2.2020 klo 20
Host Valas
Valvoja host nimeää

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautumisaika päättyy:
Ilmoittautuneet merkattu:


1. Valas
2. Juku6.1
3. Fransu
4. pinhead
5. Tiikeri2
6. Kwaler
7. kieku
8. Anakonda
9. Eräjussi
10. Läke
11. TUKE NUKEM
12. Arska.-
13. markku mato
14. BlackIceFIN
15. sÖssÖ
16. Jorma2
17. Kokitar
18. Kilohauli
 
Viimeksi muokattu:
Ylös Bottom